• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye - Hırvatistan

Bir ara o kafası kanayan eleman kendini yere attı dedim kesin gidici , sonra birden ayaklandı :S

Her ne kadar rakip takımın oyunu soğutmasına ve yavaşlatmasına tepki verilse de kendi takımımız da onlara ayak uydurdu diyebiliriz. Milli takım ruhu diye bir şey göremedim ben sahada. Ayrıca ne bir hırs var ne bir azim. Ben halı sahada bile daha hırslı top oynuyorum. Böyle oyun oynayacaksalar hiç gitmesinler. Adamın beyninin pekmezi aktı hala orda top oynuyor bizimkiler ayık kafayla yayık ayranı içmiş gibi uykuya dalıyor...

hiç sorma adamın kafasını yardık tamam eyvallahta her atakta yara tekrar kanar mı

Kanar kanamaz beni bağlamaz,kaptan adam kafası kanıyor sen nasıl teknik adamsın oyuncunu çıkarmıyorsun,adamın yüzündeki kani silmeden oyun oynatıyorlar,bandaj yapıyorlar,hadi bandaj yapıldı kardeşim 4 sefer bendaj acılırmı,o bandaj senin kafana sardığın sargı bezinden değil,hadi ani pansumanda açıldı e bu adama devre arasında daha sağlam bir bandaj yapıldı pansuman yapıldı,adam oyundan çıkmadan,sağa kenarına gitmeden tedavi görüyor,atak devam ediyor,yere yatıyor hakem yerde yatan oyuncu var diye oyun durduruyor,podolski de aynısını yaptı,sen bu adamlara kart göstersene 1değil 2değil tüm maç böyle geçti,hakem kart göstermeliydi,sadece sarı kart gösterse çoktan çift sari karttan kırmızıya dönerdi

- - - Güncellendi - - -

Her ne kadar rakip takımın oyunu soğutmasına ve yavaşlatmasına tepki verilse de kendi takımımız da onlara ayak uydurdu diyebiliriz. Milli takım ruhu diye bir şey göremedim ben sahada. Ayrıca ne bir hırs var ne bir azim. Ben halı sahada bile daha hırslı top oynuyorum. Böyle oyun oynayacaksalar hiç gitmesinler. Adamın beyninin pekmezi aktı hala orda top oynuyor bizimkiler ayık kafayla yayık ayranı içmiş gibi uykuya dalıyor...

Bende oynanan futboldan memnun değilim,ama bir gerçekte varki ne zaman oyun ısınsa hep soğuttular,kendileri atak yaptığında devam etti,biz atak yaptığımızda yerlerden kalkmadılar,ayıp bir maç oldu,84. dakika oyuncu değişmeye başladı,çirkeflik yapmadan da yenselerdi adamların hakkıydı 2 sefer direkten topları döndü,ama bu şekilde basitlik yaptıklari için,takıma kızmıyorum oyun oynaman mümkün değil,sen ben olsakta oynayamazdık dokunduğun yerden kalkmıyor,birde kafası kanadı tamam adamlar 70dakika bunu kullandı,oyuncusunu çıkarmadı,bildiğin futbol değil tiyatro izledik.

Kanar kanamaz beni bağlamaz,kaptan adam kafası kanıyor sen nasıl teknik adamsın oyuncunu çıkarmıyorsun,adamın yüzündeki kani silmeden oyun oynatıyorlar,bandaj yapıyorlar,hadi bandaj yapıldı kardeşim 4 sefer bendaj acılırmı,o bandaj senin kafana sardığın sargı bezinden değil,hadi ani pansumanda açıldı e bu adama devre arasında daha sağlam bir bandaj yapıldı pansuman yapıldı,adam oyundan çıkmadan,sağa kenarına gitmeden tedavi görüyor,atak devam ediyor,yere yatıyor hakem yerde yatan oyuncu var diye oyun durduruyor,podolski de aynısını yaptı,sen bu adamlara kart göstersene 1değil 2değil tüm maç böyle geçti,hakem kart göstermeliydi,sadece sarı kart gösterse çoktan çift sari karttan kırmızıya dönerdi

- - - Güncellendi - - -

Bende oynanan futboldan memnun değilim,ama bir gerçekte varki ne zaman oyun ısınsa hep soğuttular,kendileri atak yaptığında devam etti,biz atak yaptığımızda yerlerden kalkmadılar,ayıp bir maç oldu,84. dakika oyuncu değişmeye başladı,çirkeflik yapmadan da yenselerdi adamların hakkıydı 2 sefer direkten topları döndü,ama bu şekilde basitlik yaptıklari için,takıma kızmıyorum oyun oynaman mümkün değil,sen ben olsakta oynayamazdık dokunduğun yerden kalkmıyor,birde kafası kanadı tamam adamlar 70dakika bunu kullandı,oyuncusunu çıkarmadı,bildiğin futbol değil tiyatro izledik.
Vallahi abi ben de amatör de olsa maçlara çıktım ama böyle takıma adamlar soğutmakta haklı. Kendi açısından bakınca profesyonelce bir davranış her ne kadar ayıp da olsa. Onlar ne kadar soğutursa bizim ısıtmamız lazım. Onlar yatıyorsa bizim sertleşmemiz lazım. Ben onlardan ziyade bizimkiler de de suç buluyorum. Ozan'ın vurduğu kafa hariç pozisyonumuz var mı ben hatırlamıyorum. 90 dakikada bu kadar kısır bir maç olamaz. Ben olsam köpek gibi oynar yinede o hareketleri yaptırmazdım onlara. Ki hakem de bu konuda biraz hassas davrandı, oyuna bi ara sağlık görevlilerini sokmadı. 90+4 yani 94 dakikada oyunu soğuttular diye yatamayız. İlk 15 dakika sonrasında adamlar oyunun hakimiyetini eline aldı ve profesyonelce bir yol izleyerek 1-0 da olsa galibiyetle ayrıldı.

O kadar da abartılacak ya da büyütülecek bir durum olduğunu düşünmüyorum ben. Adam 2-3 saniyeliğine saçını düzeltiyor. Belki de gözlerine inen terini siliyor, bunu bilemeyiz. Bizde futbol oynuyoruz. Yeri geldiğinde bizde aynı şeyi yapıyoruz sürekli. Ayrıca o şut beklenmedik bir şuttu. Karşılayamaması normal.

Geri