• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye Şampiyonluk ligi için Support arıyoruz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vesk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vesk

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Eki 2013
Puanı
0
Merhaba aciliyet olarak gerekli olan support lazım çünkü antremanlar yapıcaz takımımızın ismi SoldierSide olucak ve 4 kişi tamamız tek support lazım biz gold ve silverdan oluşuyoruz şunu belirtelim önemli olan plat falan olmak değil takım oyunudur plat,diamond olanlarıda yendiğimiz oluyo tek istediğimiz arkadaşlık ve takım ruhu yani bi maçı yenilirken üzülüp veya trip atıp bırakmak değil ayağa kaldırmaktır takımı biz bunu arıyoruz 2 gün içinde bana özel mesajdan veya oyundan UltimateVesk ekleyerek mesaj atarsanız sevinirim şunuda belirtmek isterim tamam adam silver olunca işte bitmiyo tabi supportla baya bi bilgisi olmasını istiyoruz yani mantık çok önemli bence :) ve kesinlikle her turnuva maçına eksiksik gelmesini istiyoruz İstanbul anadolu yakasındayız takım olarak maç yapmak için organizasyonlarımızda olmuştur mesajlarınızı bekliyorum :)

NOT : Nicklerinizi yazarsanız sevinirim geri dönüşlerde eklicez ve bakıcaz :)

Son düzenleme:
Geri