• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye Server Dil değiştirme.

Aktiflik
K.Tarihi
27 Kas 2009
Puanı
0
Uzun zamandır uğraşıyorum genelde C:Riot Games\LeagueofLegends\RADS\system ' e girin locale dosyasını notepad ile acın tr_tr yi en_gb yapın kaydedin oyun ingilizce olur diyor cogu forumda ama bu adımları takip ettiğim zaman en son kayıt ederken erişim engellendi diyor kaydetmiyor dosyayı başka bir yol bilen varsa yada yanlıs yaptıgım bir şey mi var anlamadım yardımcı olabilirse bana sevinirim.

locale dosyasını lol klasöründen kesip masaüstüne yapıştırdıktan sonra içindeki tr_tr yi en_gb yapıp geri eski yerine atarsan bi sıkıntı olmaz ben yakşalık 2 aydır eng oynuyorum.

Geri