• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye Serverin'de Satılık Hesap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aktiflik
K.Tarihi
28 Mar 2016
Puanı
4
  • Hesabın bulunduğu Server : TR
  • Hesabın Seviyesi: 30 LVL
  • Lig : Platin
  • İstenen ücret :150
    tl.png
  • Alışveriş Yöntemi : Paypal
  • E-mail Koruması : Hotmail

Iletişim Bilgileri :
Gerekirse numaramı özelden veririm konuşuruz, geri dönüş yapabilmem için bana facebook & Skype adresinizi özelden atmanız yeterli.

6PD7bE.png

1vpmvp.png

Pk74kN.png

7gBEgW.png

rM0BMN.png

LAv7AG.png

a3nJ35.png

g8PzZ2.png

QBPEWV.png

6PD7mP.png
WkXAbY.png
3LOBAA.png

RkgL11.png
j3qP8m.png
21OmrA.png
BPOmrp.png

- - - Güncellendi - - -

Son düzenleme:
Konuyu kurallara uygun şekilde düzenleyin yoksa çöpe taşınacak.

Konuyu kurallara uygun şekilde düzenleyin yoksa çöpe taşınacak.

Kuralları çiğneyen yanı nedir ki konumun?

Fotoğraf var, iletişim için forum hesabım var, zaten onlineysem uyumuyorsam evdeysem müsaitsem forumu kontrol ederim her zaman, dağınık bir konu gibide gözükmedi gözüme daha dağınık olan bir sürü konu var forumda.

- - - Güncellendi - - -

Amacım hesabı satmak, hesabın fiyatı fotoğrafı özellikleri her şey var yani kurallara aykırı bir şey görmedim ben.

Kuralları çiğneyen yanı nedir ki konumun?

Fotoğraf var, iletişim için forum hesabım var, zaten onlineysem uyumuyorsam evdeysem müsaitsem forumu kontrol ederim her zaman, dağınık bir konu gibide gözükmedi gözüme daha dağınık olan bir sürü konu var forumda.

- - - Güncellendi - - -

Amacım hesabı satmak, hesabın fiyatı fotoğrafı özellikleri her şey var yani kurallara aykırı bir şey görmedim ben.

Görmediğin şey sabitlenmiş 3 konu.

https://www.maxigamerz.com/t/237876-karakter-alim-satim-konusunu-acacaklar-dikkat

https://www.maxigamerz.com/t/226152-karakter-alim-amp-satim-konusu-acmadan-once-okuyun

https://www.maxigamerz.com/t/228592-karakter-satin-alma-satma-herkes-okusun

Karaterin olduğu Server : TRKarakter LVL : 30 LVL
Lig : Gümüş veya Gold
İstenen ücret : 100 YTL (örnektir.)
Alışveriş Yöntemi : Şehiriçi (Elden), başka yönteminiz varsa siz belirtin.
E-mail Koruması : Hotmail , Gmail

Iletişim Bilgileri :

• Ad ve Soyad : Beytullah YÜCEL
  • Yaşadiği Şehir : Kocaeli/İzmit
  • GSM : 0535 555 55 55 (isteğe bağlı)

• Başlık şu şekilde olmalıdır:
  • Eu West#Satım#30#Gold 2
  • TR#Satım#30#Diamond 5

Bak şimdi Beytullah böyle bir konu açmışsın yani bu bilgilerin hepsi zaten benim konumdada bulunuyor sadece başlığa tr satım 30 diamond 5 yazmadım yani :D fotoğrafları inceleyen hesabın ligini win losesini seviyesini görür. Ha ismimi merak eden gelir özel mesaj atar 10 dk içinde onlineysem cevap veririm yani bu kadar baltalamanın amacı yok. o konularda olan bende olmayan tek şey düzen aga. oda zaten bu konunun %90 ı fotoğraf rünleri sayfaları heroları ikonları fotoğrafla paylaştım 2 dk sini almaz yazdıklarımı okumak bir alıcının.

Karaterin olduğu Server : TRKarakter LVL : 30 LVL
Lig : Gümüş veya Gold
İstenen ücret : 100 YTL (örnektir.)
Alışveriş Yöntemi : Şehiriçi (Elden), başka yönteminiz varsa siz belirtin.
E-mail Koruması : Hotmail , Gmail

Iletişim Bilgileri :

• Ad ve Soyad : Beytullah YÜCEL
  • Yaşadiği Şehir : Kocaeli/İzmit
  • GSM : 0535 555 55 55 (isteğe bağlı)

• Başlık şu şekilde olmalıdır:
  • Eu West#Satım#30#Gold 2
  • TR#Satım#30#Diamond 5

Bak şimdi Beytullah böyle bir konu açmışsın yani bu bilgilerin hepsi zaten benim konumdada bulunuyor sadece başlığa tr satım 30 diamond 5 yazmadım yani :D fotoğrafları inceleyen hesabın ligini win losesini seviyesini görür. Ha ismimi merak eden gelir özel mesaj atar 10 dk içinde onlineysem cevap veririm yani bu kadar baltalamanın amacı yok. o konularda olan bende olmayan tek şey düzen aga. oda zaten bu konunun %90 ı fotoğraf rünleri sayfaları heroları ikonları fotoğrafla paylaştım 2 dk sini almaz yazdıklarımı okumak bir alıcının.

Hata sende değil kardeşim.Bu konuyu onaylayan da zaten :d
Neyse iyi satışlar

Güncel. Satış devam ediyor.

- - - Güncellendi - - -

Hesap satılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri