• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye Sunucusuna Aktarım Başladı! [Sunucu Aktif]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kasabian
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kasabian

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2009
Puanı
42
Merhaba Sihirdarlar,

Beklenen an geldi!!!

Bugün Türkiye sunucusu açılıyor! Çoğunuzun hesabı muhtemelen şu an ya taşınmıştır ya da taşınmak üzeredir. East ve West hesaplarınıza girdiğiniz zaman karşınıza hesabınızın taşındığına dair bir "pop-up" mesajı ile karşılaşırsanız hesabınız Türkiye sunucusuna taşınmış demektir. Türkiye sunucusu 1-2 saat içerisinde aktif hale gelecektir.

Yeni başlayacak oyuncularımız ise aşağıdaki işlemleri uygulayabilirler:

1- Resmi Türkiye League of Legends sayfasına girip "Ücretsiz Oyna" butonuna tıklanmalı
2- Karşınıza çıkan yeni ekranda sağ alt tarafta bulunan "Ücretsiz Oyna" butonuna tıklayarak

(Bu geçici bir durumdur. Mevcut sorun halledildikten sonra sadece ana sayfadaki "Ücretsiz Oyna" butonuna basarak üyelik yaratabileceksiniz)

Kaynak: Türkiye Sunucusuna Aktarım Başladı! [Sunucu Aktif] - Resmi Haberler - Efsaneler Ligi: League of Legends (Türkiye) Forum
Under Creative Commons License: Attribution

türkçe olması iyi olmuş sesler falan benim hoşuma gidiyor şahsen sevindim bu updateye ayrıca skilleri falan azda olsa okuyabiliyorum mesela 5. oynayışım benim lol'u ve 5 oyunun 2 sinde kazandım hepde 30 levellerle yaptım türkçe olmasaydı eğer oyun skill konusunda çok zorlanırdım malum ingilizcede i go you go we go :p

şahsen geçtim tr ye ne kadar karşı çıksamda baktımki eu da belli bi takımım yok bende geçtim

Valla daha önce dota tarzı bi oyun oynadıysan olabilir. İstersen birebir öğretebilirim. ByRec ismini ekle arkadaşlığa ben yardımcı olurum öğrenmende istersen.
Benim 3 serverdada charım var taşınırmı taşınmazmı bilmiyorum ama TR serverından baştan başlıcam gerekirse arkadaşlar orda ben burda kaldım :D

Geri