• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye swsinin durumu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
resim herşeyi açıklar galiba :D

yo8Cl8w.jpg

Allah beterinden saklasın diycemde beteride yok gibi
olmazmı kardeşim ? adam fp karşıya dari aldırdı dedim napıyosun dedi noobmusun dariden korkuyosun solo benim merak etme dedi bende iyi hadi bakalım dedi irelia aldı işte maça başladık 5/0 ireliadan aldı sonra dedim irelia napıyosun ? dedi noob karakteri bu o yüzden oynuyor :/ maç sonu 25/2 skoru vardı adamın :D

olmazmı kardeşim ? adam fp karşıya dari aldırdı dedim napıyosun dedi noobmusun dariden korkuyosun solo benim merak etme dedi bende iyi hadi bakalım dedi irelia aldı işte maça başladık 5/0 ireliadan aldı sonra dedim irelia napıyosun ? dedi noob karakteri bu o yüzden oynuyor :/ maç sonu 25/2 skoru vardı adamın :D
bu olay dün akşam olduysa ben o maçı izledim bitane irelia topta dariye 5/0 yaptırmıştı :D adamın nick bana benziyodu birde Mirage diye. Yeminle sihirdar adı değiştirmeyi düşündüm :D

bu olay dün akşam olduysa ben o maçı izledim bitane irelia topta dariye 5/0 yaptırmıştı :D adamın nick bana benziyodu birde Mirage diye. Yeminle sihirdar adı değiştirmeyi düşündüm :D
hatırlamıyom la ama mirage değildi :D ama sonuç 25/2 gibi güzel bi rakamdı :D

irelia almayı düşünüyorum bende ad kasınca bayağı etkili oluyor sanırım ?

bilmiyom valla nerf yemişti o :D vi felan al adam 100 adla başladı geçen ap bi champ gitse 2 skill koysa level 2 de yerdesin :D ama onada nerf gelir :D

bilmiyom valla nerf yemişti o :D vi felan al adam 100 adla başladı geçen ap bi champ gitse 2 skill koysa level 2 de yerdesin :D ama onada nerf gelir :D
birde bu dereceli maç işini nasıl yapıyorsun sen ben 30 lvl oluyorum bugün takımın falan varmı ? araştırma yapacağım da önce pat diye maçlara girmek istemiyorum

şu anda solo top un en güçlü şampiyoru ireliadır
ayrıca ad değilde taky kasarsan daha iyi olur zaten true dmg var
bide bu trde darius u banlama işte darius pickleme görüyorum çok saçma dariusu op olarak görmüyorum karsımdaki dariusu herzaman counterladım rankda
2.35% ban oranı var

darius çok kolay counterlanıyor teemo al ağlasın karşında :)

şu anda solo top un en güçlü şampiyoru ireliadır
ayrıca ad değilde taky kasarsan daha iyi olur zaten true dmg var
bide bu trde darius u banlama işte darius pickleme görüyorum çok saçma dariusu op olarak görmüyorum karsımdaki dariusu herzaman counterladım rankda
2.35% ban oranı var

Ben irelia ile counterladığımı hatırlıyorum, kaldıki bunu çok rahat söyleyebilirim iyi bir darius karşısında hiç şansı yok irelia'nın. TR de iyi oynayan dari yok ama. Bilmeden cahilce banlıyorlar yapıcak birşey yok. Jarvan dariusdan daha tehlikeli bir hero ama değer veren yok !?

Ben irelia ile counterladığımı hatırlıyorum, kaldıki bunu çok rahat söyleyebilirim iyi bir darius karşısında hiç şansı yok irelia'nın. TR de iyi oynayan dari yok ama. Bilmeden cahilce banlıyorlar yapıcak birşey yok. Jarvan dariusdan daha tehlikeli bir hero ama değer veren yok !?
Şahsen şu ana kadar karşıma hiç iyi jarvan oynayan gelmedi.

Şahsen şu ana kadar karşıma hiç iyi jarvan oynayan gelmedi.

Son zamanlarda moda oldu. Birileri jarvan ile döktürmüş, gören bütün beceriksizler jarvan almış. Sanıyorlarki bütün işi hero yapıcak, ben rastgele tuşlara basiyim nasıl olsa op. Tıpkı karthus R gibi, bilmeyen her öldüğünde R basıyor...

Ama jarvan çoğu solo hersunu counterlayabilecek kapasitede, ayrıca jungle oynarsada gankleri çok sağlam oluyor.

baktın flash almamış biri var mesela singed pek almaz at ult çıkamaz ama bu jarvanın ult den kaça bilen şampiyonlar çok olduğu için kötü oluyor :(

Geri