• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiyede Staj

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akyl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akyl

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
100
15s3lp4.jpg
,

Güler misin ağlar mısın :)

Türkçe kullanımı dışında ortada gülünebilecek bir durum görmüyorum düzgün firmalar güvenilir tuttuğunu koparan verilen görevleri öf pöf yapmadan yapacak adam arıyor bende staja başlamadan önce server güvenlik duvarı dahil sıfırdan fiziksel ve yazılımsal olarak kurdurmuşlardı :D sabah 1 de başladım normalde mesai 5 de bitiyor saat 7ye kadar ugraştım ama sonunda tamamladım sadece benim için 4 kişi bekledi başımda o günün sonunda patron geldi şöyle bir inceledi süzdü falan cool bir tavırla hocan yarın dosyalarını insan kaynaklarına bıraksın dedi ve çıktı o anki mutlulugumu hala unutmam :D benden öncede 14 aday ve mülakat vardı google a seçilsem bu kadar mutlu olmazdım :D

düzenleme: philip morris (philsa) bilgi işlemde staj yapmıştım hey gidi günler :D

Son düzenleme:
Stajı pek kafanıza takmayın defteri doldurun verin kimse sizin nerede staj yaptığınızı umursamıyor.

Stajı pek kafanıza takmayın defteri doldurun verin kimse sizin nerede staj yaptığınızı umursamıyor.

dostum ben denizciyim 6 ay kara 6 deniz stajım var 6 ay kara stajında pek birşey öğreneceğimi sanmıyorum boşyere amelelık yaptırcaklar belli :D stajı naylon yapsam denetleyen olmazmı?

Müdür staj işlerinde bizzat 1. Ağızdan bana söylenen şey, defteriniz düzenli olsun yeter, kimse tek tek satır satır okumuyor. Ama ben yinede naylon tavsiye etmem sana. Senin durumun farklı yani bilgim yok açıkçası.

Geri