• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye'deki Oyun sektörü

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Beyler bu gruptan nefret ederim çünkü çok fazla çocuk var fakat sadece güncel durumlardan uzak durmamak ve oğuz sasinin ciddi olarak anlattığı konuları dinlemek için takip ediyorum

Şimdi asıl konuya gelirsek arkadaş Türkiye'deki oyun sektörünü harbi harbi anlatmış gülerek haykırarak dinledim tam yerinde anlatıyor

https://www.facebook.com/photo.php?v=202741093225365&set=o.170723016430767&type=2&theater

Oğuz sasi de saçmalıyor artık, oyun grubu amacını aştı yaş ortalaması zaten 12'nin altında şimdi tepe konu için 10 tl isteme olayı çıktı. Ben adama bir yeri kalkmamış gamerlardan biri derken o da farklı bir yola saptı, sapıttı maddiyat manyağı oldu. Zaten aral game ve sony'e çekmediği peşkeş kalmamışken grubu da emellerine alet etti.

İtici geldi sesi.

Son düzenleme:
Geri