• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türk'ün FARKI :D

Bu bir bug'du eğer uniquenin hpsinden fazla damage vurabilirsen sana yazıyordu biz urichiye kadar alabiliyorduk bu şekilde :D Artık sistem böyle işlemiyor ama :)

İyi küfür yemiştir. :D

yani o kadar kişi var bekliyor dalmıyor işte türk aklı her yerde kendimizi gösteriyoruz :D

----------

Bu bir bug'du eğer uniquenin hpsinden fazla damage vurabilirsen sana yazıyordu biz urichiye kadar alabiliyorduk bu şekilde :D Artık sistem böyle işlemiyor ama :)

Hmm harbiden mi bu sistem kaldı mı? Baya oldu iSro,Silkroad R falan oynamıyorum gelişmeleride takip etmediğimden bilmiyorum.

Bir ara en son kim vurursa ona yazıyordu ama 1 hafta sonra kaldırdılar

Bir ara en son kim vurursa ona yazıyordu ama 1 hafta sonra kaldırdılar

Tabi ki öyle saçma bir şey olur mu hiç son vuruşu 1lv adam yaptı ona yazıcak saçma bir şey 1haftadan fazla olmadığına şaşmamalı uniqte birde son vuran zerki alıyordu galiba o olur anca :D

Tabi ki öyle saçma bir şey olur mu hiç son vuruşu 1lv adam yaptı ona yazıcak saçma bir şey 1haftadan fazla olmadığına şaşmamalı uniqte birde son vuran zerki alıyordu galiba o olur anca :D

Ben silkroad'da ne görsem inanırım başıma gelmeyen şey kalmadı silkroad'da görmediğim %1 şey vardır belki toplasak geri %99 şeyi canlı canlı görmüşümdür

Geri