• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tuşlar ve Tuş Kombinasyonları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ephesus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
13
Q: Skillerinizden 1. sırada(soldan) olanı kullanmanızı sağlar.
W: Skillerinizden 2. sırada olanı kullanmanızı sağlar.
E: Skillerinizden 3. sırada olanı kullanmanızı sağlar.
R: Ultimate Skillinizi (4. sırada) kullanmanızı sağlar. 6 Levelde açılır ve cooldown u yüksektir fakat diğer skillere göre daha fazla damage yapar.
1: Inventory nizde bulunan 1. sıradaki aktif itemi kullanmanızı sağlar
2: Inventory nizde bulunan 2. sıradaki aktif itemi kullanmanızı sağlar
3: Inventory nizde bulunan 3. sıradaki aktif itemi kullanmanızı sağlar
4: Inventory nizde bulunan 4. sıradaki aktif itemi kullanmanızı sağlar
5: Inventory nizde bulunan 5. sıradaki aktif itemi kullanmanızı sağlar
6: Inventory nizde bulunan 6. sıradaki aktif itemi kullanmanızı sağlar

D: 1. sıradaki Spell'inizi kullanmanızı sağlar.
F: 2. sıradaki Spell'inizi kullanmanızı sağlar.
B: Recall 'ı aktif eder ve 8 saniye boyunca yürümez-hasar almazsanız takımınızın ana bölgesine gidersiniz.
Space: Kamerayı sizin şampiyonunuzun olduğu yere getirir. Basılı tutmanız durumunda şampiyonunuzu sürekli gösterir.
Y: Kamerayı şampiyona kilitlenmiş - Serbest hal arasında değiştirmek için kullanılır.
Tab: Basılı tuttuğunuz sürece skor tablosunu görürsünüz.
"(1 in solundaki tuş): Basılı tuttuğunuzda mouse ile bir minion, düşman vs. e tıklarsanız ona attack yapmaz ve onun olduğu yere yürür.

Kombinasyonlar:
Alt+Q-W-E-R(herhangi biri)
Eğer o skill bir dosta veya kendinize basılabiliyorsa hedef çıkmadan direk olarak kendinize basar. Örneğin heal skill iniz varsa ve Q da ise Alt+Q yaparsanız direkt olarak size basacaktır.
Ctrl+Q-W-E-R(herhangi biri)
Bastığınız tuştaki skill'i bir level arttırır. Yapabilmek için level atlamış olup skillerin üstünde çıkan + lara basmamış olmanız gerekmektedir. Kısaca + ya basmak yerine direkt olarak klavyeden skill i uplayabilirsiniz.
Shift+Q-W-E-R
Bastığınız tuştaki skill adamı veya herhangi bir yeri seçmenizi istiyorsa direkt olarak oraya doğru atar. Örneğin Ashe'nin W skill ini atarken yön seçmeniz gerekcektir fakat Shift+W yaparsanız direkt olarak Mouse'nizin bulunduğu yere doğru okları atar.
Shift+1 Taunt
Shift+2 Joke
Shift+3 dance
Shift+4 Laugh

Son düzenleme:
ben şeyi sormak istiyorum örneğin omen gibi bir item açmamız gerekiyor o an mouseyi götürüp tıklatmak zor oluyor bi tuş kombinasyonuyla item açma olayı varmı yoksada bunu istesek yapamazlarmı acaba :D

Var zaten oraya yazdım ama açıklayıcı olmamış galiba mesela inventory nin en sol üst slotuna omen i koyarsan ve klavyeden 1 e basarsan omen açılır.

Var zaten oraya yazdım ama açıklayıcı olmamış galiba mesela inventory nin en sol üst slotuna omen i koyarsan ve klavyeden 1 e basarsan omen açılır.

Ben QWER Olayını 1234 Çeviriyorumda İtem Kombinasyonu Bozuluyor Demekki :) Onu Ayarlardan Ayarlıyam O Zaman :)

oyun içindeyken , oyun dışındaki arkadaşımıza nasıl pm atabiliriz ? oyundayken dışardaki birinden gelen pmleri görebiliyorum ama cevaplayamadım

oyun içindeyken , oyun dışındaki arkadaşımıza nasıl pm atabiliriz ? oyundayken dışardaki birinden gelen pmleri görebiliyorum ama cevaplayamadım

bunun için yapman gereken / koyup boşluk bırakman. boşluk bıraktığında sana son yazan kişinin nicki yazıcaktır cheatte sonra normal şekilde mesaj yazıp gönderebilirsin.

Shift+Sağ Tuş Yolda Önüne Gelene Otomatik Saldırma
/taunt veya Shift+F1 her champ. özel konuşma ve hareketler
/joke veya Shift+F2 her champ. özel rakiple dalga geçen hareketler veya konuşma..(bir champ. için birden çok olabilir)
/laugh veya Shift+F4 her champ özel gülmek...1 Den Fazla Olabilir...
/dance veya shift+F3 Her champ. özel dans...
Pm atmak(Arkadaş listesinde olması zorunludur)
/w Oyuncu ismi yazı....
son yazana cevap atmak
/r yazı
Ayrıca itemlerin yerini değiştirmek için iteme sol tuşla basılı tutup koymak istediğiniz slota yerleştirebilirsiniz(1-2-3-4-5-6 tuşlarını kendinize göre daha rahat ayarlamak için..)

-----------
Bunlarıda ekleyebilirsin =)

Son düzenleme:

Shift+Sağ Tuş Yolda Önüne Gelene Otomatik Saldırma
/taunt veya Shift+F1 her champ. özel konuşma ve hareketler
/joke veya Shift+F2 her champ. özel rakiple dalga geçen hareketler veya konuşma..(bir champ. için birden çok olabilir)
/laugh veya Shift+F4 her champ özel gülmek...1 Den Fazla Olabilir...
/dance veya shift+F3 Her champ. özel dans...
Pm atmak(Arkadaş listesinde olması zorunludur)
/w Oyuncu ismi yazı....
son yazana cevap atmak
/r yazı
Ayrıca itemlerin yerini değiştirmek için iteme sol tuşla basılı tutup koymak istediğiniz slota yerleştirebilirsiniz(1-2-3-4-5-6 tuşlarını kendinize göre daha rahat ayarlamak için..)

-----------
Bunlarıda ekleyebilirsin =)

Shift + F1 değil sadece 1 ekliyorum onlarıda.

L minion hplerini gizleyip gösterme
ctrl + sol tık sinyal
alt + sol tık sinyal

Geri