• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tv programı ismi

Hansinyo

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Haz 2014
Puanı
0
Arkadaşlar abartısız sabah 12den beri arıyorum. Bir gece 3 suları tvde rastlamıştım. Kanal ismini hatırlamıyorum 5 6 kanalın yayın akışından aradım programın içeriği ile ilgili Türkçe ve İngilizce google ve video sitelerinden araştırma yaptım yok bulamadım. İzlediğim bölümde kahvenin bulunuşu avrupaya gelişi ve konservenin hayatımıza girişini icadını anlatan kısa videolar vardı. İzleyen ya da adını bilen var mı?

Şimdi baktım fakat program listesinde yoktu. Acaba programın adını hatırlıyor musunuz?

tvnet tarih sohbetleri
ntv tarih konuşmaları
mehtap tv tarih aynası
a haber eski defterler
trt türk geniş zaman
habertürk tv tarihin geniş odaları
ülke tv tarihte yürüyen adam
trt okul nisyana veda
kanal24 unutulan manşetler
tv5 tarihe bakıyorum

Bunlara baksana olabilirmi acaba ?

Geri