• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TW-SRO Sro_Client - GameServer - Fixed Database

TheRock2007

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2013
Puanı
26

>>>>>>>>>>
TheRock2007 <<<<<<<<<<
Files TW-SRO

{{ DownLoad-Files-TW-SRO }}

>>>>>>>>>> TheRock2007 <<<<<<<<<<

DataBase Cap110

Fixed all tap and
Fixed : Error
{{ GlobalManager }}
Clean Database

SMC TW-SRO

DownLoad : SMC

Client TW-SRO
Cap 110
Skill : 110
Mobs : Level 1-110
DownLoad : Client

Sro_Client
Fixed : Level Party {{125}} :D:
Fixed Skill Ch 360 - Eu 240
Gold : 3B
Exchange Gold : 3B
Store Gold : 58B

GameServer
Fixed Cap : 120
Fixed Skill Ch 360 - Eu 240
Fixed : Rete
Fixed Pet level : 120

New Database By { TheRock }
Fixed : ITEM Mall F10 Working {DC Fixed }
Fixed : Time SMC all FTW - Event - Arena Working
Fixed : Spawn Mobs Working 100%
Fixed : Drop Working 100%
Fixed : AutoLogin Client

DownLoad : Database 18-02-2013
Password :
TheRock2007

Comeing Soon More News

Sanane özürgülük hakkı var istediğimi yazarım Database'yi kendisi yaptıysada bilemem ama başka sitede gördüm.Çok biliyor susmayı becermelisin

Sanane özürgülük hakkı var istediğimi yazarım Database'yi kendisi yaptıysada bilemem ama başka sitede gördüm.Çok biliyor susmayı becermelisin

Forum içerisinde daha güzel bir dille konuşalım lütfen, başka sitede gördüm diyorsunuz o başka sitede paylaşan arkadaş maxigame'ye de üye olmuş.

Öncelikle Ellerine sağlık

Mf525Qv.png

Gatewayserver de Böyle bir hata Mevcut Dolayısıyla Smc'de Uyarı Veriyor

Yardım edebilece varmıdır?

Haha o gördüğün başka sitedeki adamın nickine tekrar bak ve tekrar konuya bak. Ben sana aynı kişi diye her türlü doğrulatırım bu adamı ayrıca kimse özgürlüğünü elinden almıyor burda özgürsünüz die konuyu saptırma hakkını vermiyolar sana boş boş konu diyede vermiyolar. Kısacası fazla uzatma.

Geri