• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TwitClose|Twitter'dan Pc kapatma!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XnCN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
236
QkEk44Z.png

Twitclose V1.0 Beta sürümüyle kullanıma sunuldu!Sizler için sürekli güncellenicek olan sürümü umarım beğenirsiniz
Nedir Bu TwitClose? ; Twitclose kısaca anlatmak gerekirse Twitter sosyal ağı üzerinden bilgisayarınızı kapatmanızı
sağlayan bir yazılımdır.İnternet erişimi olan heryerden (telefon,tablet,pc vb. cihazlarla) Twitter hesabınıza göndere
ceğiniz twit yardımı ile bilgisayarınızı güvenli olarak kapatmanıza olanak sağlayan bir programdır.

Program sitesi : TwitClose
Program sürümü : v1.1 Beta

Lsc2Tyu.png

Programın Kullanımı
Programı açıldıktan sonra sol taraftaki Kullanıcı Adı ve Parola Bölümünü dolduruyoruz ve Giriş Butonuna tıklıyoruz.
Giriş yapdıktan sonra monitör resimimiz yesil renge dönüyor.
Programı Başlatmak için Başlat butonuna tıklıyoruz .
Bilgisayarımızı kapatmak için twitter hesabımıza girip yeni bir twit oluşturuyoruz twit içeriği kapat olarak yazıp twitliyoruz.

Son düzenleme:
güzel fikir güzel programda mesela dowloada bıraktım pcyi o anda 1 foto alsa pcden ve tele gönderse böyle bir şey yapabilirmisin?

güzel fikir güzel programda mesela dowloada bıraktım pcyi o anda 1 foto alsa pcden ve tele gönderse böyle bir şey yapabilirmisin?
Bir sonraki sürümde eklemeyi düşünüyorum :)

Twit yerine Tweet yazaydın iyiydi :D
: ))

Ellerine sağlık güzel olmuş :)

:)
Aynısının Facebook olanını da bekliyoruz :D
onu düşünmek lazım :)

Program V1.1 Versiyonuna güncellendi yenilikler için tıkla!

Programın v1.1 versiyonunda eklenecek bazı özellikler.

yeni güncelleme sistemi
kapatma+parola
acılısta net kontrol
programı gizle

Yeni Güncelleme Sistemi : Yeni güncelleme sistemiyle beraber artık program sizi internet sayfasına atıp dosya indirmek yerine otomatik olarak program içinden kendi sunucusuna bağlanır ve en güncel sürümü masaüstünüze indirir.

Kapat+Parola : Bilgisayarımızı kapatmak için yeni bir tweet oluşturup içine kapat yazıyorduk yeni sistemle beraber güvenlik biraz daha geliştirildi ve kapat+belirleyeceğiniz parolayı tweet olarak atınca kapanıcak örnek kapat123 gibi

Açılışta internet bağlantısı kontrolü : eğer internet bağlantınız yoksa program kendi kendine kapanıcakdır.
Programı gizle : Programı arka planda çalıştırmak için bir buton

Çok güzel bir fikir düşünmüşsün. Ama ilk bulamadım şifreyi yazacağım yeri. Orayada örnek pass koymalısın. :)

usta sanki şöyle bir sorun var açıkken kapat yazınca olmuyor ama program kapalıyken kapat yazdınmı programı açınca çalışıyor asıl açıkken çalışması lazım değilmi ? :D yoksa bu sorun bendemi

usta sanki şöyle bir sorun var açıkken kapat yazınca olmuyor ama program kapalıyken kapat yazdınmı programı açınca çalışıyor asıl açıkken çalışması lazım değilmi ? :D yoksa bu sorun bendemi

program belirli aralılarla kontrol ediyor max 15 saniye (atıyorum)

twitter hesabında kapat yazısı varsa her kullanımdan sonra temizle
ardından programa giriş yap başlat'a tıkla
twitter'a kapat yaz bekle olması gerek.

Program güzelmiş, güvenmedim. RAR dosyasının boş olmasıyla ilgili yazı var yukarıda,niye boş ? çünkü virustotalde boş winrarı tarattıracak ve sonucu yazacaktı. Upload ederkende yanlışlıkla boş olanı upload etmiş. Anlıyorum küçükken yapardık bizde "hekçilik oynardık" ve " id pw gördüğümüzde hekledik derdik" :)

Programı kendin yazmış gibi tanıtman akıl kârı değil :)
Program benim :)

----------

Program güzelmiş, güvenmedim. RAR dosyasının boş olmasıyla ilgili yazı var yukarıda,niye boş ? çünkü virustotalde boş winrarı tarattıracak ve sonucu yazacaktı. Upload ederkende yanlışlıkla boş olanı upload etmiş. Anlıyorum küçükken yapardık bizde "hekçilik oynardık" ve " id pw gördüğümüzde hekledik derdik" :)

Rar dosyası bossa içinde program yokdur bu yüzden rar bos dedi arkadaş.Konu acıldıgı zamandan beri virüs total yok konuda okuduysan bu arada programı kullanıp hesabım heklendi diyeni göremezsin çünkü şifreleri almıyorum mübarek.

Xn CN/Eray Han
üyeliğim banlandıgı için buradan yazdım program bana ayittir.

Son düzenleme:
Geri