• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Twitter Destek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar forumlarda dolanırken bir konuya dikkat ettim twitterda belirli bir süre aktif olmayan kullanıcıların kullanıcı adlarını başvuru yapıp alabiliyomuşuz benim adım ve soy adım çok kullanılan bir ad ve soy ad olduğundan dolayısıyla kullanıcı adımda saçma sapan bişey :) bütün hesaplarımın kullanıcı adı aynı bir o saçma benim kullanıcı adını alan kişide yumurta hesap hiç tweetlememiş takipçisi ve takip ettiği kişide yok yani hesap açılıp bırakılmış mail atsam alabilirmiyim kullanıcı adımı ve twitter a bunun için ulaşabilceğim bir mail var mı :)

Spamlatırsan o hesabı ve kapanırsa alabilirsin.Yanlış hatırlıyor olabilirim sadece öneri boyutunda kalsın bu dediğim.

Spamlatırsan o hesabı ve kapanırsa alabilirsin.Yanlış hatırlıyor olabilirim sadece öneri boyutunda kalsın bu dediğim.
yok bildiğime göre spam lanan hesaplar askıya alınıyo ve askıya alınan hesapların kullanıcı adı alınmıyo kaş yapayım derken göz çıkarmayım :D

Geri