• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Twitter'da hashtag sayfada gözükmüyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuRSHeeeT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuRSHeeeT

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
1
Merhaba arkadaşlar. Twitter'a yeni katılmış bulunmaktayım. Ticari amaçla ve Seo için kullanıcam. Posta ve mobil onayımı yaptım. Tweet'lerim korumada değil.

Misal bir tweet atarken yazığım #komik veya #fun hashtag'i bu sayfalarda görüntülenmiyor. Bekle dedi bazı arkadaşlar bekledim yine görüntülenmedi. Mesela görüntülenenkilere bakıyorum o anda paylaşmış olanlar ; direk o sayfaya yani hashtag bulunan sayfaya düşmüş olanlar.

Naptıysam beceremedim. Sebebini bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Teşekkürler şimdiden.

Tweetler ve yanıtlar kısmında görebilirsin aslında tweeti atıyor fakat artık profıllerde yanıtlar sekmesınde gostermekte.

Sanırsam anlatamadım. Kendi attığım tweet'i görebiliyorum. Hashtag sayfasında göremiyorum tweet'imi.

Misal ben tweet atarken #3adam hashtag'ini kullandım. Aramalar kısmından #3adam yazdığım zaman bu hashtag'de benim tweet'im gözükmüyor mesela. Ama başka atanların ki hemen bu hashtag'de görünüyor. Sorun burada.

Sanırsam anlatamadım. Kendi attığım tweet'i görebiliyorum. Hashtag sayfasında göremiyorum tweet'imi.

Misal ben tweet atarken #3adam hashtag'ini kullandım. Aramalar kısmından #3adam yazdığım zaman bu hashtag'de benim tweet'im gözükmüyor mesela. Ama başka atanların ki hemen bu hashtag'de görünüyor. Sorun burada.

Twitter seni dışlıyor. Sen gelme diyor anlasana. :angry:

Popüler tweetler ve tüm tweetler diye yazar popülerde çok fav ve rt alanlar olur sen tüm tweetler kısmını biraz kurcala bulursun

Hashtag'e bastıktan sonra aratma sayfasında tum tweetlere basman gerek populerdedır gostermez.

Hocam zaten oradada yok işin kötü kısmı o. Dedim ki belki bazı hashtaglarda sorun vardır başka yazıyım ; deneyim dedim. Onlarda da çıkmadı. Acaba yeni hesap olduğundan olma ihtimali var mı ? Mesela siz hashtaglediğinizde direk çıkıyor mu ? Misal bir tweet atıp #vine veya #prank hashtag'ini kullanırmısınız ve bana sonucu söyleyebilirmisinz ? :)

Geri