• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ubisoft - Assassin's Creed IV Black Flag Kısa Süreliğine Bedava

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
maxigamelogo.png

maxayrac3.png

assassins-creed-4-black-flag-ucretsiz-oluyor-sdn-2.jpg

Ubisoft - Assassin's Creed IV Black Flag 12-17 Aralık tarihleri arasında 30 . yıl şerefine bedava. Assassin's Creed IV Black Flag aşağıdaki linkten bedava indirebilirsiniz.
İndirmek için Tıkla

maxayrac3.png

Assassin's Creed IV Black Flag Nasıl İndirebilirim Nasıl Kurabilirim ?

• Ubisoft sitesine bağlandığınızda üyelik almanız gerekmektedir.
  • Üyelik aldıktan sonra uplay indirip kurlumunu yapıp giriş yapmalısınız. ( steam ve origin arayüzü ile aynı mantıktadır.).
  • Giriş yaptıktan sonra Games bölümünden Assassin's Creed IV Black Flag bulup download ediyoruz .
  • Daha sonra isterseniz Assassin's Creed IV Black Flag oyunu steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ben indirdim kaçırmamak lazım böyle oyunları arşivde dursun. O kadar tb ne işe yarıyorki :D

Geri