• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Event Bot (Lisans Yok!)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Chwihwa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Chwihwa

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ocak 2016
Puanı
30
...................

Son düzenleme:
@Chwihwa

Çok komiksin kardeşim fakat MaxiGame bunu yemez maalesef. Şimdi herkesin bir marifeti var. Önüne gelen vsro öğrenip backdoor atıyor nays.

Mantıklı ve geçerli açıklamanı bekliyorum.

lowpr1
lowpr2
lowpr3
dqspt
sa

Hatırladın mı bunları ?

Qa6AYk.png

@OVE čovjek

Bu tür konularda lütfen Virüs tarama sonuçlarına güvenmeyiniz. Ayrıca lütfen konuyu onaylamadan önce detaylı analiz gerçekleştiriniz.

Son düzenleme:
Mantıklı ve geçerli açıklamanı bekliyorum. .

1) 2013 ten beri bu sektördeyim yaniii 4 yılımı gecemi gündümüzü bu işe adamışım. 1 haftada forumlardan gördüğüm şeylerle orda burda prim kasan veletlerden değilim.

2) Ben bu kadar emek ve eziyet çekip bu sektörde bilgi sahibi olmuş iken 2 günde forumlarda gördükleriyle prim kasan kendisini bir bok zanneden tiplere sinir oluyorum.

3) Bu işin ne denli zor ve acımasız olduğunu belki anlarlarda işi bilen ile bilmeyen ayrılı amacıyla evet böyle paylaştım.

4) Kendin birşey yaptığını sanıp egonu tatmin edebilir yada beni forumdan atabilir yada konuyu silebilirsin. UMRUMDA DEĞİL.

Benim gibi gecesini gündünüze katarak senelerini bu işe vermiş ancak heba olan onlarca insan var. Forumlardan öğrendikleriyle bedavacılağa alışacak npcye 2-3 item ekleyince kendini editör sanan dümbüklerden NEFRET ediyorum.

[MENTION=156464]Dentrax[/MENTION] programın detaylı içerik kısmı sanırım bizi ilgilendirmiyor virüs total kısmı daha çok ilgilendiriyor zira forumumuzda çok sayıda zararlı yazılımı olan paylaşımlar var

1) 2013 ten beri bu sektördeyim yaniii 4 yılımı gecemi gündümüzü bu işe adamışım. 1 haftada forumlardan gördüğüm şeylerle orda burda prim kasan veletlerden değilim.

2) Ben bu kadar emek ve eziyet çekip bu sektörde bilgi sahibi olmuş iken 2 günde forumlarda gördükleriyle prim kasan kendisini bir bok zanneden tiplere sinir oluyorum.

3) Bu işin ne denli zor ve acımasız olduğunu belki anlarlarda işi bilen ile bilmeyen ayrılı amacıyla evet böyle paylaştım.

4) Kendin birşey yaptığını sanıp egonu tatmin edebilir yada beni forumdan atabilir yada konuyu silebilirsin. UMRUMDA DEĞİL.

Benim gibi gecesini gündünüze katarak senelerini bu işe vermiş ancak heba olan onlarca insan var. Forumlardan öğrendikleriyle bedavacılağa alışacak npcye 2-3 item ekleyince kendini editör sanan dümbüklerden NEFRET ediyorum.

Ben sadece bana verilen görevi yapıyorum yoksa inan ki umrumda olmayan binlerce backdoor olan korsan bir files ile bu tür programlar ile işim olmaz. İstersen 10 yılını ver, istersen filesi baştan yaz. Kimseye atarlanıp gelip burada acısını bizden çıkartmak için iyi bir forum bulmuşsun ki bu işin uzmanı olan ve birçok vsro tanıtımı olan ender forumlarından birisi. Yani sen burayı random olarak seçmedin. Amacın bir server sahibini kışkırtmak yada sevmemek bilmiyorum, umrumda da değil zaten ki merak da etmiyorum. Fakat, lâkin, mâruz gör ki sunuculara maaşını yatıran, kaç yaşına gelmiş, evli vs. insanlara da mı acımıyorsun ? 'truncate' yapmak bu kadar kolay mı sence ?

Ayrıca notice mesajlarına bakılırsa kaç yaşında olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz.

Ben rütbem veya ban yetkisi ile ego yapan birine mi benziyorum acaba ? Kaç kez ban'lamışım birilerini bir bak istersen. Ban vermeden önce sebebini öğrenmem lazım dı ki sen buna ego diyorsun. Konunu silip, sessizce de yapabilirdim ama yapmadım. Neden diye düşündünmü peki ?
Anlamadıysanda gerek yok zaten. Bu programı paylaşman benim aklıma yeni fikirler ve tecrübe kazandırdı. Sonsuza kadar tartışılacak birşey değil. Nedenlerini yazdım, tekrar cevap vermene lûzum da yok zaten. Sadece konuya girenler ve indirmek isteyenler ne olduğunu anlasın ve tecrübe etsin. Bu yüzden, seni en içten dileklerimiz ve saygılarımız eşliğinde, teşekkür ederek uğurluyoruz.

Saygılarımızla...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri