• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Forum Nasıl Açarım? Reklam alabilecek bi forum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -BuqRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

-BuqRa

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2012
Puanı
2
Bi forum kurmak istiyorum reklam alabilecek bi forum. para için değiş başka planlarım var reklamda değil .com lu siteymiş gibi editleyebileceğim bi site nasıl kurabilirim ücretsiz? kredi kartım olsa ücretli açıcam hemende kredi kartım yok :S

bedava hosting dersenizde nasıl yapılacağını tam olarak bilmiyorum baya bi zor hazır forum nasıl kurabilirim ?

Aslında zor değil öncelikle internetten bedava hosting veren siteleri bulup bir üyelik aç daha sonra ftp hesabı olustur.Filezilla programı ile ftp'ye bağlan ardından ücretsiz forum yazılımlarından birini indirip ftp içine sürükle ve sitenin sana verdiği domainden kurulum yap

Aslında zor değil öncelikle internetten bedava hosting veren siteleri bulup bir üyelik aç daha sonra ftp hesabı olustur.Filezilla programı ile ftp'ye bağlan ardından ücretsiz forum yazılımlarından birini indirip ftp içine sürükle ve sitenin sana verdiği domainden kurulum yap
O hostingi arıyor işte.

domain olarak tk alabilirsin host ise 000webhost yaz google'a çıkıyor :)

Ümit Abi'ye yüklü miktar para verip bu siteye ortak ol.
Sonra bu sitenin gelirini yarı yarına kırışırsınız :D

000webhost biliyorum firezilladan ne yüklemem lazım siteye scriptmi ? googleye ne yazıp indirdikten sonra firezilladan siteye yüklicem

bide 000webhostun kullanma süresi ne kadar, forum açsam maxigame gibi yer yeter mi

ha bu arada vps sunucum var 3 aylık almıştım öyle duruyo 2 bucuk ayı var daha 195.244.62.173 gibi bi ıp verdi bana o ıpye site kurabilirmiyim

000webhost biliyorum firezilladan ne yüklemem lazım siteye scriptmi ? googleye ne yazıp indirdikten sonra firezilladan siteye yüklicem

bide 000webhostun kullanma süresi ne kadar, forum açsam maxigame gibi yer yeter mi

ha bu arada vps sunucum var 3 aylık almıştım öyle duruyo 2 bucuk ayı var daha 195.244.62.173 gibi bi ıp verdi bana o ıpye site kurabilirmiyim
vps'ye app server kurarsın daha sonra kullanıcagın forum scprtinin dosyalarını c app server www dizinine atarsın ordan kurarsın ardından proxy ile dot.tk ya girip .tk uzantısı alırsın.

Ücretsiz açacağın bir siteye ne kadar emek harcarsan harca, ne kadar güzel, düzgün ve özgün olursa olsun kimse reklam vermeye yanaşmaz.

Eğer birşeyler yapmak istiyorsan ve emek harcayacaksan biraz para biriktir bir domain ve uygun fiyatlı bir host al sonra bu işe atıl yoksa ücretsiz hostlarla ve sitelerle bir yere varamazsın.

Ücretsiz sitelerin sana tek yararı bu işi hiç bilmiyorsan üzerinde denemeler yaparak forumlar hakkında biraz bilgiye sahip olabilirsin... bunun dışında sana hiç bir getirisi olmaz.

Ücretsiz açacağın bir siteye ne kadar emek harcarsan harca, ne kadar güzel, düzgün ve özgün olursa olsun kimse reklam vermeye yanaşmaz.

Eğer birşeyler yapmak istiyorsan ve emek harcayacaksan biraz para biriktir bir domain ve uygun fiyatlı bir host al sonra bu işe atıl yoksa ücretsiz hostlarla ve sitelerle bir yere varamazsın.

Ücretsiz sitelerin sana tek yararı bu işi hiç bilmiyorsan üzerinde denemeler yaparak forumlar hakkında biraz bilgiye sahip olabilirsin... bunun dışında sana hiç bir getirisi olmaz.

reklam almak için açmadım site tasarımı yapıyorum blogspotlarda felan yapılmıyo bildiğimiz gibi. Daha sonra kendi sitemde reklam alırsam cahil kalmiyim diye çözüm aradımda 000webhosttan net16. lı bi site açıp firezilla ile kurdum siteyi editleyebiliyorum şimdi. bi kaç sorunum vardı hallettim onuda üstünde calısarak

dediğin gibi üzerinde deneyerek sorunumu hallettim. inat ettim araştırmıyıcam diye zorla yaptım :D

----------

vps'ye app server kurarsın daha sonra kullanıcagın forum scprtinin dosyalarını c app server www dizinine atarsın ordan kurarsın ardından proxy ile dot.tk ya girip .tk uzantısı alırsın.

vpsde oyunum var kendi sitesi var için www' nun içinde unutmuşum onu

byethost var ücretsiz olarak en iyilerden biri domain olarakda com.nu var sen hostu bul olmadı ben sana subdomain açarım veririm :D

Geri