• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz numara sorgulama sitesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NUSM
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NUSM

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Eki 2014
Puanı
2
Hangi numaranın kim tarafından kullanıldığını merak ediyorsunuz fakat pahalı hizmetlerden faydalanmak istemiyor musunuz? Numaradanisim.com sizin için geliştirildi.

Numaradanisim.com'un numara sorgulama motoru beş farklı kaynaktan numara sorgulaması yapar; sorgulardan birden fazla cevap aldığı zaman çapraz karşılaştırma metoduyla size mümkün olan en doğru sonucu sunar. Hala doğrulama sistemine yönelik kuşkularınız varsa Numaradanisim.com'u diğer sorgulama sistemleriyle karşılaştırıp test edebilirsiniz.

Numaradanisim.com ücretsizdir ve size sınırsız sorgu olanağı sunar. Lütfen siz de ücretsiz sorgulama aracını test edip bize görüşlerinizi bildirin.

Çok kullanışlı teşekkür ederim , denemek için 6 7 numara yazdım hepsini buldu :)

Kendi numaramı arattım ve sonuç olumlu. Tasarımda gayet sade olmuş. :)

Acaba isimden numara bulma şeysini ne zaman yapıcaklar? :D

Geri