• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Ön Ödemeli Kart l PyByMe

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
paybyme_logo_transparent.png

Merhaba Arkadaşlar,
Bugün nette gezinirken gördüm , adamlar '' PyByMe '' adına ön ödemeli kart çıkarmışlar.Bu kartla online oyun alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz hatta diğer online işlemlerinizi bile gerçekleştirebilirisiniz üstelik +18 şartıda yok . Kendi sitesinden '' Başvur '' butonuna tıklayarak formu doldurunuz herhangi bir ücret ödemeden adamlar kartı kapınıza kadar gönderiyor , kargo parasıda ödemiyorsunuz.

Site # https://card.payby.me/

Kısaca :

Görüntü :

img2013042400123.jpg

Valla bende sipariş ettim bugün yarın elime ulaşır.

içine para yükledikce kullanabiliyorsun sanırım sanal kart gibi ve her sitede kullanılıyor u yoksa belli başlı kısıtlamaları var mı

----------

sipariş verdim bakalım VISA olması iyi

----------

https://card.payby.me/wheretopurchase

sanırım sadece buralarda harcama yapılıyor anlaşmalı mağzaları var ilerde büyür inşallah veya script hazırlayıp online satış yapabilen sitelerede ekleme özelliği getirseler

ahaha reklam tam bilinç altına sesleniyor insanları mahvediyor ama reklamdan etkilenmedim değil hemen kız arkadaşı annen baban hadi leeen ordan :D

İnternet alışverişleri için kullanışlı bir kart gerçi ben benimkini daha hiç kullanmadım ama tek kötü yanı karta yüklettiğiniz parayı tekrar nakit olarak çekemiyorsunuz.

Çok gereksiz bir sistem. Biraz işinizi bilseniz bu tür şeylerin hiç birine gerek kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz her yerden kolayca alışveriş yapabilirsiniz :)

Çok gereksiz bir sistem. Biraz işinizi bilseniz bu tür şeylerin hiç birine gerek kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz her yerden kolayca alışveriş yapabilirsiniz :)
Abi bende Turkcell CEP-T para kart var. Üzerinde yazan kart numarası ile bana para gönderebilirler mi ? Yani karta para yatırabilirler mi ?
NOT : Kart'ın bağlı bulunduğu banka Garanti.

ahaha reklam tam bilinç altına sesleniyor insanları mahvediyor ama reklamdan etkilenmedim değil hemen kız arkadaşı annen baban hadi leeen ordan :D

ne oyunmus arkadaş :D

----------

Garanti bankası sanal kart herşeye yeter :D

mastercard veriyorlar VİSA'sı yok :(

----------

yoksa abi taktik bumu ,?

Paybyme çok işe yarayan kart ben 2 hafta önce almıştım lolde rp çekmek için iyi işe yarıyor bankadan bakiye yükleyip alıyorum

bende sipariş verdim tam benlik bişey keşke daha önce öğrenseydim steam indirimlerini kaçırdım

Bir video bir insanı oyuna bu kadar mı teşvik etmeye çalışır.Nasıl birşeydir bu böyle :D

Geri