• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz SMS

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Surya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
harbiden kendime attım geldi atanın numarası:

+12267927613

----------

la bide şüphelendim bunlar neden babasının hayrınamı bedava yapıyor bi katakullü olmasın?

Son düzenleme:
harbiden kendime attım geldi atanın numarası:

+12267927613

----------

la bide şüphelendim bunlar neden babasının hayrınamı bedava yapıyor bi katakullü olmasın?

Ne yalan söyliyim hiç bir fikrim yok ama uzun zamandır kullanıyorum.Hiç bir sorunla karşılaşmadım :)

çok güzel çalışıyor mesajda baya hızlı gidiyor 30 saniye sürmeden

bunun .apk sini yapacaklar aslında varya nasıl tutar (:

Yapılır aslında fazla zor bişey olmasa gerek.Google Play'de binlerce saçma işe yaramayan programlar var aslında.Onlar yapılmışsa bu hayli hayli yapılır.Dediğin gibide çok tutar.Heleki benim gibi tablet kullanıcıları için çok çok iyi olur.

Geri