• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz Steam Oyun Kazanmak İstermisiniz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
Merhaba Arkadaşlar.

Ücretsiz ve Orginal Steam yada Origin Oyunları almak istermisiniz? Buyrun o halde videoli anlattım ^^

Video ; https://www.youtube.com/watch?v=b11ViblJ22Y

Refli Link ; http://www.tremorgames.com/?ref=191356
Refsiz ; http://www.tremorgames.com/

PS: Ref linkimle üye olursanız banada destek olmuş olursunuz. Teşekkürler :)

"Ekleme"
Tekrardan Merhaba Arkadaşlar.

Bu gün itibari ile puan yapmanın bir yolunu daha söyleyeceğim. Bildiğiniz gibi teklifleri yaparak,videoları ve ankeyleri doldurarak oyunlar alabiliyorduk. Aynı zamanda birde Giveaway yöntemini söylemştim. Şimdi Coin kazanmak için bir yöntem daha söyleyeceğim. Steam oyunları oynayarak coin kazanabilir ve oyunlar almaya devam edebilirsiniz. Hem oyun oynayıp hemde coin alabilirsiniz. Şimdi sizlere bunuda anlatacağım;
Steam da bildiğiniz gibi oyun oynadıkca puanlar ve kartlar kazanıyorsunuz. Bu kartları ve eşyaları satarakda tremor coin kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gerekense Steam da " TremorXCards " adlı botu arkadaş olarak eklemeniz gerek. Ardından takas teklifinde bulunup ürün taksa a koyun size kaç tremor coin edeceğini hemen altta yazacak. İsterseniz takas edebilir ve tremorunuzu alabilirsiniz. Yada onun yerine başka bir ürün koyup kaç tremor ettiğini öğrenebilirsiniz. Dün denediğim bu yöntemle çok daha kolay tremor kazandım ve hoşuma gitti bu sistemide ^^ Cidden gittikce hoşuma gidiyor bu site. Fakat bu sistemin şöyle bir kötü yanı var. Tremor üyeliğinizin süresine göre takas yapabiliyorsunuz. Yani Tremor üyeliğiniz kaç günlükse ona göre günde 1 2 3 4 5 kere takas yapabiliyorsunuz. Türkçe olarak çeviri yapmış olan arkadaşımızın videosunu ve konusunun linklerini vericem şimdi. Resmi Tremor forumudur o yüzden reklama girmez diye düşünüyorum.

Video ; [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nOV9sACf26o[/youtube]

Kart Takası Konusu ; http://www.tremorgames.com/?action=viewtopic&topicid=5095

Bu güzel sistemi mutlaka deneyin derim. Hem oyun oynayıp hem Orginal Oyun almanın zevki bir başka ^^

Umarım burasıda faydalı olmuştur. Herkese İyi Oyunlar.

RecLast

RecLast

Son düzenleme:
Ümit hiç zaman ayıramayağım bir şey ama zamanı olan insanlar için güzel bir video olmuş eline sağlık,ref linkinden üye oldum bari sana bir yararımız olsun...

gunbound oynarken bu reklamlar ile paralı ürünlerden almıştım ama inanaın değmez 5 liralik özellik için 3 saat reklam dolduruyorsunuz

Teşekkürler :)

Ref ile üye olmanız bana bişey kazandırmıyor. Devam edip benim gibi puan toplamanız gerekiyor ama yinede sağolun :) Bu arada çok zaman alıyor demişsiniz ama yapacağınız tek şey üyelik isteyen teklifleri bulup üye olmak ve ve mailden onaylatmak. Onun yönteminide videoda anlatmıştım. Günde 1 kere girip 2 - 5 üyelik isteyen teklifi doldurmak size 200 - 500 puan kazandıracak ve oradaki tüm orginal oyunları alabileceksiniz. Tahmini 3-10 $ a falan dek geliyor oda. Ayrıca Bundle ı biliyorsunuzdur belki onlarıda alabiliyorsunuz. Bence gayet güzel bi sistem. Ben günde 1 kere girip 2 3 teklif yapıyorum ve şuan 3. oyunu alıcam ki bunlardan biride Crysis 2. Orginal almanın yararını görücez online da giricez inş ^^ Hani beni zaten az çok tanırsınız ben öyle boş yada çok zaman alan şeylerle uğraşmam 3 kuruş için. Ordan yola çıkarak bile anlayabilirsiniz ne kadar kolay ve güzel bir sistem olduğunu.

Neyse bol şans diyelim. İyi Oyunlar Herkese ^^

RecLast

HotSpot ile İP değiştirin.

Teklifler artar ve verdigi puanlar fazlalaşıyor mesela bir web tabanlı oyuna üye ol 450 puan alıyorsun :) ( Denendi ıuuydurma değil :)

Bu gün Crysis 2 mi ve Men Of War oyunumuda aldım arkadaşlar. 3 günde 4 oyun bence gayet güzel ^^ İndirimleri oluyor ara ara. Sağlam oyunları beklerseniz güzel oyunlar kaparsınız. Bence gerçekten güzel bi sistem ;)

Buyrun Resim buda ;

Gvbudg8.jpg

Şimdiden. Kolay Gelsin ve İyi Oyunlar ^^

PS: Refimden gelip puan yapan herkese ayrıca teşekkürler. Onlarında çok yardımı oldu :)
PS2: Refden üye olmak yetmiyor aynı zamanda puanda yapması gerekiyor ^^ Bi 3 4 arkadaş puan yapmaya uğraştı teşekkürler onlara.

Anketleri bi gurcaladım hiç anket veren siteye denk gelmedim. Reklam veren firmalar tırt uğraş boşa çıkıyor. Program indirme meselesi sıkıtılı dünya kadar yan uygulama yüklemeye çalışıyor. Firmaların üyelik linkleri takılıp kalıyor.
Özetle sistem düzgün çalışmıyor daha oturmamış .

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Anketleri bi gurcaladım hiç anket veren siteye denk gelmedim. Reklam veren firmalar tırt uğraş boşa çıkıyor. Program indirme meselesi sıkıtılı dünya kadar yan uygulama yüklemeye çalışıyor. Firmaların üyelik linkleri takılıp kalıyor.
Özetle sistem düzgün çalışmıyor daha oturmamış .

Anketler güzel değil zaten. Zaman kaybı. Program indirmelerini sakın yapmayın zaten videoyu izlediysen eğer bunları önermediğimi söyledim. Tavsiyem üye olma tekliflerini yapmanız. 100 coin civarı veriyor mesela n11 4 5 tanesindede var . N11 hepsinde ayrı ayrı ve hepsinde de üye olup coin alabiliyorsunuz.4 grubunda n11 ini yapmak demek 400 500 coin demek. üzerine birde video,task ve bir kaç da oyun oynarsan (legend online mesela) 795 i yapabilirsin ve rahatca alabilirsin 795 lik oyunları. Genelde güzel oyunlar var oralarda. Legend Online da 10 olmak 5 10 dk nızı falan alıyor en fazla. Kısacası sistem güzel. Önemli olan nelere tıklayacağınızı nelerden iyi puan geldiğini ayarlamak ^^ Bende başta beğenmemiştim ama arkadaşların yardımı ile çözdüm olayı ^^ İsteyenlere Skype dan bizzat yardımcı olayım ben :)

Şu video linkini bende açmıyor ya ne yazsam araştırsam çıksa steamden cs 1.6 almam lazım :D

Açılmıyor derken bro? Benim videom danmı bahsediyosun bi sorun olduğunu sanmıyorum videoda. Tekliflerdeki video diyosanda teklifi bitince videoyu kapatıyolar direk. Ondan olabilir.

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
Steam de indirime girerse oradada indirime girer. Mesela Crysis 2 yi ben 795 e aldım. Ama başka yerlerde 4400 6000 puan istiyor ^^ Sen bi yandan kas illaki indirime girer yada tamamlar alırsın :)

silkroad da oluyor free silk diye bir bölüm var ordada reklam yaparak 3 silk kazanıyorsunuz :D

İşte bunlar okadar ufak teklifler değil ^^ şuanda 88$ lık oyun aldım şu 3 4 günde. Öyle düşünün küçümsemeyin :)

Bundle fena yahu saglam bi pcm olsa varya on numara olur :D

Telefonumdan amuda kalkarak gönderildi.

Tekrardan Merhaba Arkadaşlar.

Bu gün itibari ile puan yapmanın bir yolunu daha söyleyeceğim. Bildiğiniz gibi teklifleri yaparak,videoları ve ankeyleri doldurarak oyunlar alabiliyorduk. Aynı zamanda birde Giveaway yöntemini söylemştim. Şimdi Coin kazanmak için bir yöntem daha söyleyeceğim. Steam oyunları oynayarak coin kazanabilir ve oyunlar almaya devam edebilirsiniz. Hem oyun oynayıp hemde coin alabilirsiniz. Şimdi sizlere bunuda anlatacağım;
Steam da bildiğiniz gibi oyun oynadıkca puanlar ve kartlar kazanıyorsunuz. Bu kartları ve eşyaları satarakda tremor coin kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gerekense Steam da " TremorXCards " adlı botu arkadaş olarak eklemeniz gerek. Ardından takas teklifinde bulunup ürün taksa a koyun size kaç tremor coin edeceğini hemen altta yazacak. İsterseniz takas edebilir ve tremorunuzu alabilirsiniz. Yada onun yerine başka bir ürün koyup kaç tremor ettiğini öğrenebilirsiniz. Dün denediğim bu yöntemle çok daha kolay tremor kazandım ve hoşuma gitti bu sistemide ^^ Cidden gittikce hoşuma gidiyor bu site. Fakat bu sistemin şöyle bir kötü yanı var. Tremor üyeliğinizin süresine göre takas yapabiliyorsunuz. Yani Tremor üyeliğiniz kaç günlükse ona göre günde 1 2 3 4 5 kere takas yapabiliyorsunuz. Türkçe olarak çeviri yapmış olan arkadaşımızın videosunu ve konusunun linklerini vericem şimdi. Resmi Tremor forumudur o yüzden reklama girmez diye düşünüyorum.

Video ; [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nOV9sACf26o[/youtube]

Kart Takası Konusu ; Nasıl Kart Takas Edilir %100 ÇEVİRİ - Tremor Games

Bu güzel sistemi mutlaka deneyin derim. Hem oyun oynayıp hem Orginal Oyun almanın zevki bir başka ^^

Umarım burasıda faydalı olmuştur. Herkese İyi Oyunlar.

RecLast

Geri