• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz VPS Bulabilcegim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Arkadaşlarla Haftada 4-5 saat CS Olsun Age Of Empires Olsun Oynamayı Düşünüyoruz Hamachiden Kurunca Cok Laglı Oluyor.

Bu Yüzden VPS Düşündük Lakin Onlarada haftada 4-5 oynucamız için para vermek pek Akıllıca Gelmedi.

Ücretsiz VPS Bulabilcegim bi yer varmı ? sanırım link paylaşmak yasak olucak PM olarak atarsanız oda olur :)

aslında bi vps alıp soldat server kurucaz kapışıcaz gerçi soldatda pc ye kuruncada lag olmuyor. :D yada oluyor bilmiyorum serveri hep ben kuruyodum. :D

aslında bi vps alıp soldat server kurucaz kapışıcaz gerçi soldatda pc ye kuruncada lag olmuyor. :D yada oluyor bilmiyorum serveri hep ben kuruyodum. :D
Sunucu sağlarım , ama forumun tam olarak etkileşim içindeo lup eğlenmesını sağlayacak bırsey planlarsanız. Yanı 1vs1 2vs2 değil her aksamları 6vs6 10vs10 eğleneceğimiz bir oyun :) Bunun hakkında konu acabılırsınız mesela :) aman SilkRoad demeyinde. :D :D

Sunucu sağlarım , ama forumun tam olarak etkileşim içindeo lup eğlenmesını sağlayacak bırsey planlarsanız. Yanı 1vs1 2vs2 değil her aksamları 6vs6 10vs10 eğleneceğimiz bir oyun :) Bunun hakkında konu acabılırsınız mesela :) aman SilkRoad demeyinde. :D :D

biz zaten Marvel zamanında yapıyoduk acayip zevkliydi daha sonra aramızdaki @Saint bazı hainler hile açtı falan 1-2 plugin kurmuştum gerçekten çok zevk alıyoduk 10vs10 falan yapıyoduk yani. transformice de oynuyoduk güzel zamanlardı.

biz zaten Marvel zamanında yapıyoduk acayip zevkliydi daha sonra aramızdaki @Saint bazı hainler hile açtı falan 1-2 plugin kurmuştum gerçekten çok zevk alıyoduk 10vs10 falan yapıyoduk yani. transformice de oynuyoduk güzel zamanlardı.

Hain kostok, bizde nasıl vuruyo böyle diyoduk dimi. Sonra oynamamıştık kostoğun yüzünden.
Transformice'yi en iyi [MENTION=1514]KissBerry[/MENTION] furkan oynuyodu. Ben 1gün oynadıktan sonra parmağımı hissetmiyordum çok kasıyodum kendimi :)

Hain kostok, bizde nasıl vuruyo böyle diyoduk dimi. Sonra oynamamıştık kostoğun yüzünden.
Transformice'yi en iyi @KissBerry furkan oynuyodu. Ben 1gün oynadıktan sonra parmağımı hissetmiyordum çok kasıyodum kendimi :)
Oyunun kurulumunu becerebilecek arkadaşınız vs varsa kurabılırım sunucu , sunucu için sistem gereksinimlerini ve oyunun boyutunu yazarmısınız bizde oynayabilirsek o kadar zahmetli birşey değilse oynayalım :D

Oyunun kurulumunu becerebilecek arkadaşınız vs varsa kurabılırım sunucu , sunucu için sistem gereksinimlerini ve oyunun boyutunu yazarmısınız bizde oynayabilirsek o kadar zahmetli birşey değilse oynayalım :D

Hiiiiiiiiiç uğraşamam :alkis

Transformice'yi en iyi @KissBerry furkan oynuyodu. Ben 1gün oynadıktan sonra parmağımı hissetmiyordum çok kasıyodum kendimi :)

aynen o da onu iyi oynuyodu bende admin yetkilerimi kullanıyodum sende ts den banlıyodun bu bi grup çalışmasıydı yunusda zaten naaptığı belli değildi. :D geri kalanlar avdı. :D

aynen o da onu iyi oynuyodu bende admin yetkilerimi kullanıyodum sende ts den banlıyodun bu bi grup çalışmasıydı yunusda zaten naaptığı belli değildi. :D geri kalanlar avdı. :D

Artist bi arkadaşımız vardı ismi lazım değil, ben profum diyip duruyodu. Hep eziyoduk :pcorn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri