• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ucuza Sunucu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Ucuza sunucu alabileceğim bi site var mı önerebileceğiniz stabil

İhtiyacınızı mesaj olarak atarsanız veya burdan yazarsanız bi bakalım

Download ve upload için kullanıcam 2 gb kadar ram yeterli olur

Download ve upload için kullanıcam 2 gb kadar ram yeterli olur

Seçenekler resimde yazıyor fiyatları ile ( Almanya Lokasyon )

v5v51v.png

- - - Güncellendi - - -

Emre'm @CottonCandy var,Kerim candir.

Teşekkürler alim :)

dan bakabilirsin 10-20 liralık sunuculara 65 lira verilmez.

Moderatörün son düzenlenenleri:
dan bakabilirsin 10-20 liralık sunuculara 65 lira verilmez.

Özelden yada forum içi konulardan link vermek yasaktır ben orada 10 - 20 lıralık sunucuda göremedim ? garantisi varmı oranın ? + benim sattım sunucular TİB onaylı ve fiyatlarda şuan piyasaya göre iyi durumda

Son düzenleme:
Özelden yada forum içi konulardan link vermek yasaktır ben orada 10 - 20 lıralık sunucuda göremedim ? garantisi varmı oranın ? + benim sattım sunucular TİB onaylı ve fiyatlarda şuan piyasaya göre iyi durumda

bilmiyordum. fakat senin sattıgın sunucu fiyatları aşırı derecede pahalı 10 lira maliyeti olan sunucuyu 65 tl ye satmakta forumda yasak olmalı.

bilmiyordum. fakat senin sattıgın sunucu fiyatları aşırı derecede pahalı 10 lira maliyeti olan sunucuyu 65 tl ye satmakta forumda yasak olmalı.

nerde 10 lira maliyeti var varsa ben alacam ? hemen şimdi alacam hatta ?

kaldıki birşeyin maliyeti onun fiyatını göstermez bunda işçilikte vardır ama genede bu sunucunun 10 tl olduğuna inanmıyorum

10 TL mi ? :D

E3-1270v3 80Watt TDP değerine sahip. Sadece CPU %50'de 7/24 çalışsa, 40 Watt * 24 Saat = 960 Watt. * 30 Gün ~= 30kW/h * 0.40 TL = 12 TL yapıyor. Ki sadece tek CPU ve %50 'de. Ben neden CPU'nun tam gücünden yararlanmayayım ki ? %100'de 25TL yapar. Bunun NET + PSU + DİĞER MASRAFLAR dahil değil. (:

10 TL'ye alınan sunucular iphone sipariş edip salatalık çıkan olaylar gibi. Bana da soran çok oluyor neden fiyatlar yüksek diye de biraz mantık kullansalar anlayacaklar. Ucuzsa vardır bir illeti, pahalıysa vardır bir hikmeti :)

Geri