• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ucuza YGS Kitap alımı

Kiritoxer

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Ağu 2014
Puanı
5
Arkadaşlar Kendim çalışmak için ygs kitaplarına ihtiyacım var.Eşit ağırlık okuyorum şuanda coğrafya,türkçe falan soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar alıcağım.Bunların hepsini alınca çok masraflı oluyor.Sizce nereden alsam ucuza gelir istanbulda her yere gidebilirim almak için.Beyazıtta falan ucuz diyorlardıda ? acaba öyle yerler varmı?

2. El Paşam ben öyle aldım 5TL 2.el dedigim aldıgım kitaplar'da 1 cizik yok 1 Cizik ya :D

Bazıları ilk konuları yapılmıs gerisi boş fln 2.el al en rahatından :D

ben güngören/Köyiçinden aldım ama daha rahat bulabilcegin yerler mevcuttur sen bulamazsan bana pm at tam yerini anlatayım sana :)

2. El Paşam ben öyle aldım 5TL 2.el dedigim aldıgım kitaplar'da 1 cizik yok 1 Cizik ya :D

Bazıları ilk konuları yapılmıs gerisi boş fln 2.el al en rahatından :D

ben güngören/Köyiçinden aldım ama daha rahat bulabilcegin yerler mevcuttur sen bulamazsan bana pm at tam yerini anlatayım sana :)
Kardeşim nasıl aldın birde eski kitaplar ya yeni olsa daha iyi değilmi :) bende dönmeye başladım gibide çok pahalı ya

Sınav'ın bissürü kitapları duruyor liseden kaldı daha hiç açmadım verecek biri çıkarsa vermeyi düşünüyordum istersen ne var ne yok yollayabilirim hayrına :D
peki nasıl yolluyabilirsin kardes eşit ağırlık için dimi valla büyük sevap islersin öğrenciyim sonuçta .s

üniversiteyi kazanmış bebeler cocuk ders calışacam diyor yollasanıza kitapları hayrına. Kargoyu karşı ödemelide yapmayın bu arada ne derler yaptın bir hayır tut kolundan ayır.

Geri