• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

UKAB [Provokatörler Uzak Dursun].

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan UKAB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

UKAB

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2017
Puanı
62
UKAB Kimdir Anlamı Nedir Amacı Nedir?

- 2014 yılında kurulup aktif olarak 3 yıldır private serverlarda oynamakta olan bir ekiptir.
- Genel olarak yabancı serverlardayız.
- Guild 20 yaş ve üzeri kişilerden oluşmaktadır.
- İletişim olarak TeamSpeak kullanıyoruz.
- Guildimizin anlamı Peygamber Sancağı'dır.(Sadece ismin anlamı güzel olduğu için kullanıyoruz herkesin inancına görüşüne saygımız sonsuz bizi tanımayanlar ileri geri hakkımızda yorumlarda bulunuyorlar sadece cahilliklerine bilgisizliklerine veriyoruz.)
- Guildimizin amacı oyuna dayanmıyor oyuna zaman zaman ara verdiğimiz dönemler oluyor fakat bu aralar dostluğumuzu aramızı soğutmaya sebep değil
çünkü guildimizdeki herkes önceliğimizin muhabbet dostluk olduğu bilincinde oyun sadece bir araç bizim için amaç değil.

UKAB Guild Kuralları Nelerdir?

- Guild içi saygı ve yardımlaşma ön plandadır.
- Ts3 kullanımı zorunludur.
- Bireysel haraket etmek yasaktır.Job neyse herkes birlikte haraket eder job taglarımız UKAB_'dır
- Guild içi ve dışı küfür yasaktır.[Dışarıya karşı kavga küfre karşıyız fakat tahriklere karşı zaman zaman kendimizi tutamayabiliyoruz].
- Her ne olursa olsun oyunun gelip geçici muhabbetin hatıraların kalıcı olduğunu benimsemiş arkadaşlar aramıza katılabilirler.

İletişim Bilgileri

Facebook Sayfamız >>> https://www.facebook.com/UKBTM/

Guild üyelerine ait Facebook Grubu ve Whatsapp Grubu mevcuttur.

Geçmişten bazı Fotoğraf ve Videolarımız

aLV8N4.png

9QnW1o.png

69opGl.jpg

Son düzenleme:
Job videosunda bana vurduğunuz eller :((((( Vapula ben, Supporter olan.... Hoş geldiniz :)

Hoşbulduk kardeşim teşekkür ederiz :)

hos geldiniz 1 2 oyundan bildigim kadarıyla oyun daki amaçları dostluk ve eğlence olması başarılar

oooo hayırlı olsun zamanında oynamıştım sizlerle önceydi baya ama tanıdık isimleri görmek güzel oldu .. Sizde hoşgeldiniz oyuna

Geri