• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ülker 1 Nisan Reklamı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

onurgs59

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
504
Merhaba arkadaşlar gece de dahil olmak üzere bugün Ülker hakkında bir çok yazı gördüm resimleri videoları inceledim reklam filmini izledim. 1 Nisan için yapılan bir reklam böyle olmamalı diye düşünüyorum bence de bir gariplik var. Reklamlarda sübliminal mesajların inceliği konusunda pek titiz davranılır nomalde. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce de böyle bir gün için bu reklam garip değil mi?

NOT : Lütfen konuyu tartışma içine sokmayın ve derin siyasete bulaşmayalım. Düzgünce fikrinizi yazmanızı rica ediyorum.

C8TuqryXgAAtXTW.jpg:large

Bizim ülkeden neden bilim kurgu alanında şaheserler çıkmıyor anlamış değilim. En ufak bir şeyden yüzlerce olasılık yaratılıyor, komplo teorileri havada uçuşuyor. şu enerjiyi sinema sektörüne yönlendirin yüzüklerin efendisiymiş yok matrixmiş hikaye kalır yemin ediyorum :D

Olay ciddi fakat twiterda ki mizahı görünce ciddiyet kalmıyor insanda :)

Dün twitleri okuyacağım diye gülme krizlerine girdim :D . Bence olayda bir ard niyet yok çünkü 1 hafta önceden zaten reklam filmi çıkmadan siteyi açmışlardı küçük kardeş olmak diye hatta benimde abim olduğu için merak edip girip bakmıştım öyle saçma bir şey yok o reklam filmindeki arkadaki gülen adamdan millet bir şeyler düşünüyorsa bence çok yanlış düşünüyorlar :D Ülker neredeyse Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri böyle bir şirket var 1944'den beri yapsalar şimdiye kadar çoktan yaparlardı. Ki özel bir şirketin böyle bir şey yapması çok saçma olur elinde askeri güç yok veya bir teşkilatlanma yok neyi neyle nasıl yapıcaksın. :D Milletin abartması ortada kötü bir durum söz konusu değil.

Dün twitleri okuyacağım diye gülme krizlerine girdim :D . Bence olayda bir ard niyet yok çünkü 1 hafta önceden zaten reklam filmi çıkmadan siteyi açmışlardı küçük kardeş olmak diye hatta benimde abim olduğu için merak edip girip bakmıştım öyle saçma bir şey yok o reklam filmindeki arkadaki gülen adamdan millet bir şeyler düşünüyorsa bence çok yanlış düşünüyorlar :D Ülker neredeyse Türkiye Cumhuriyeti kurulduğundan beri böyle bir şirket var 1944'den beri yapsalar şimdiye kadar çoktan yaparlardı. Ki özel bir şirketin böyle bir şey yapması çok saçma olur elinde askeri güç yok veya bir teşkilatlanma yok neyi neyle nasıl yapıcaksın. :D Milletin abartması ortada kötü bir durum söz konusu değil.

Gülüyoruz da olay harbiden ciddi kardeş. Ülker'in böyle bir şey yapacağını sanmıyorum da sorun reklam şirketinde olabilir. Soruşturma başladı çıkacak elbet kokusu ortaya.

Bu, ülker reklamı yayınlanmadan 1 hafta önce Dailymotion sitesinde yayınlanmış video.
https://www.youtube.com/watch?v=t7XMRKAGiwE

Bu da ülkerin 1 hafta sonra yayınladığı video.
https://www.youtube.com/watch?v=jYNQePnz9KU&

ayrıca gündemi takip eden biriysen subliminalleri görürsün reklamda.

Gülüyoruz da olay harbiden ciddi kardeş. Ülker'in böyle bir şey yapacağını sanmıyorum da sorun reklam şirketinde olabilir. Soruşturma başladı çıkacak elbet kokusu ortaya.

Bu, ülker reklamı yayınlanmadan 1 hafta önce Dailymotion sitesinde yayınlanmış video.
https://www.youtube.com/watch?v=t7XMRKAGiwE

Bu da ülkerin 1 hafta sonra yayınladığı video.
https://www.youtube.com/watch?v=jYNQePnz9KU&

ayrıca gündemi takip eden biriysen subliminalleri görürsün reklamda.

Gündemden haberdarım ama burda yine ülkerin bir suçu yok dediğin gibi reklam şirketinin var benzerliği hakkında bişi diyemicem belki mizah amaçlı yapılmış bir videodur 1. video belkide gerçektir.Gerçek olsa siber güvenlik şimdiye 30 kere araştırma başlatmıştı ama gerçek olucağını sanmıyorum bence biraz milletin abartması var işin içinde.

Geri