• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ulusal domain uzantilari

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
merhaba arkadaslar bir web projesi icin coklu dil destegi gelistirdim kullanici istedigi dili sectiginde o dile ait ulkenin domainine yonlendirmek istiyorum google sistemine benzer sekilde fakat domain populeritesi konusunda hicbir fikrim yok ulkeler arasi bin farkli domain var ornek vermek gerekirse ingiltere sanirim onceleri

maxigame.uk seklinde kullanirken yakin zamanda
maxigame.co.uk seklini almis bir cok ulkede ingiltere ile ayni yolu izlemis fakat dunyaca unlu google gibi sirketler hala kisa olan alan adini kullaniyor .co guncellemesi alinmis ama kullanilmiyor simdi bastan itibaren guncel alan adini mi kullanmaliyim yoksa eski sistem kisa olani mi sirketler kisa domain akilda kalir diye bu yolu tercih ediyor sanirim bir akil verin lutfen

Geri