• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Uluslararası barışı korumaya yönelik kuruluşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Dynamic

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Haz 2011
Puanı
7
Arkadaşlar Tarih proje ödevi için konum "Uluslararası barışı koruma ve devamlılığını sağlamaya yönelik kuruluşlar" dır.Eğer barışı koruyan bildiğiniz kuruluşlar var ise bana isimlerini verir misin? Biraz araştırma yaptım ancak tam ve yeterli bilgiyi bulamadım.Eğer böyle bilgi veren bir site varsa ö.m yollarsanız sevinirim.Ödevim yarın geç kalmadan yapmak istiyorum.Teşekkürler :)

Bulduğum kuruluşlar ;
-NATO
-Birleşmiş Milletler
-Avrupa Birliği

----------

Yokmu yardımcı olabilecek? :agla

Son düzenleme:
Nato uluslararası barışımı koruyor :O Katil hepsi

Malesef istemesemde yazmak zorundayım ödevimde.Arkadaşlar yardım ettiğniz için teşekkür ederim 6 tane buldum ve bunları açıklayacağım.Herkese teşekkürler.Konu KİLİT #

-NATO
-Birleşmiş Milletler
-Avrupa Birliği
-Dünya Barış Konseyi
-Uluslararası Barış Örgütü
-Barış Derneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri