• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ümit abi çok yakınımda.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
vf40u.png

abi benim net yavaş eğer yakınımdaki sen isen şifreni benimle paylaşırmısın? :D

O çakma Deepblue. Ben asla blue'in b sini büyük yazmam ve büyük yazanlarada gıcık olurum :D

Benim netimin hızlı olduğunu kim söylemiş :)) Ben de sizin gibi 8 mbite kadar olan paketi kullanıyorum. 50gb kotayı doldurunca hızım 3 mbite düşüyor :D

Benim netimin hızlı olduğunu kim söylemiş :)) Ben de sizin gibi 8 mbite kadar olan paketi kullanıyorum. 50gb kotayı doldurunca hızım 3 mbite düşüyor :D

adminin farkı olmalı :D

normal kullanıcının bile 20 mb fiber var be 100 gb kotalı :D

Bizim bölgede fiber yok maalesef olsa 1 saniye durmazdım da ahhh ahh lanet olsun, nereye gitsem fiber yok :D

Abi ben fibere geçirdim 3 hafta internet bağlamadılar bence hiç bulaşma yani :D

ben hiç beklemedim ertesi gün geldiler bi kablo çektiler kablo o biçim yani :D

sonra nettin tadı çıkmaya başladı .d

tek tuşla net hızı yukseliyor telekom gibi ev kablosu üzerinden gelmıyor :D

Fiber'i biz kullanıyoruz da ne oluyor 20 Mbps (~Ping: 10-) videolar 10 saatte yükleniyor. :D TTNET Farkı...

Geri