• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ümit abinin profili

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Ümit abinin profilinde çalan şarkının ismini bilen varsa yazsın veya ümit abi yazsada olur :D Beatine kadar her şeyi buldum şarkıyı bulamadım :D

Çinlilerin bu kadar güzel şarkı söyleyebileceklerini hiç sanmıyordum doğrusu.

[FONT=&quot]edit123123[/FONT]

Son düzenleme:
güzelmiş tele attım sıkılırsam angry birds melodisinden bunu yapcam çagrı sesi :D

ümit abi geçen yıl paylaştığın bir şarkı vardı adını vs hatırlamıyorum ama söyleyen bayanın sesi süperdi klibinin başında hafif kel genç biri sokakta kıyafet satıyordu bu sırada yapılı bir kız ile tanışıyordu mağazadan alış veriş falan yapıyolardı kız evde hıyarla güzellik maskesimidir nedir onu yapıyordu bizim genç korkuyordu vs sonlarında doğru bir birine giren 2 tane oyuncak ayı vardı onu hatırlıyormusun hatırlıyorsan youtube linkini koymanı bekliyorum :D

ps:bu dediklerimden bir şeyler hatırlayacağını sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez :D

Heralde bunuda soyleyen Cinlilerin arsız belası.

ümit abi geçen yıl paylaştığın bir şarkı vardı adını vs hatırlamıyorum ama söyleyen bayanın sesi süperdi klibinin başında hafif kel genç biri sokakta kıyafet satıyordu bu sırada yapılı bir kız ile tanışıyordu mağazadan alış veriş falan yapıyolardı kız evde hıyarla güzellik maskesimidir nedir onu yapıyordu bizim genç korkuyordu vs sonlarında doğru bir birine giren 2 tane oyuncak ayı vardı onu hatırlıyormusun hatırlıyorsan youtube linkini koymanı bekliyorum :D

ps:bu dediklerimden bir şeyler hatırlayacağını sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez :D

Ümit abi daha dün ne yediğini hatırlamaz :D Bir sene öncekini nasıl hatırlayacak :D :D

Geri