• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

union resim koyma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
guildim 5 level ve 1 tane 2 level olmuş guildi union olarak ekledim ama union resmini eklemek istediğimde bu eşyayı kullanacak özelliklere sahip değilsiniz uyarısı alıyorum bunun nedeni ne olabilir

Son düzenleme:
16x16 bmp olarak çevirdim guild olanı kabul etti ama unionda böyle diyor sitedeki guild converteri kullanıyorum zaten.

16x16 yeterli değil. Görüntü .bmp 24bit formatında olmalı ve boyutu yanılmıyorsam 800kb civarında olmalı. Format Factory kullanarak görüntünün boyutu küçültebilirsin.

16x16 yeterli değil. Görüntü .bmp 24bit formatında olmalı ve boyutu yanılmıyorsam 800kb civarında olmalı. Format Factory kullanarak görüntünün boyutu küçültebilirsin.
yaptım hocam guild olan oldu union olmadı 16x16 bmp 24 bit yaptım ama nafile.

isimleri union guild olarak yaptin dimi

unionmark ve guildmark olarak adlandırmalısın.Ayrıca boyutu 800kb civarı olmalı fazla olursa kabul edilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri