• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Unique?Yardım..

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Beyler ben yaklaşık 6 senedir silkroad oynuyorum.7-8 ay öncesine kadar bırakmıştım.Şimdi tekrardan başladım güzel bi server'da.5-6 sene oynadım fakat unique ile ilgili hiç merakım olmadı 1 bilemedin 2 unique kesmişimdir.Şimdi bu yeni başladığım serverda unique rank diye birşey var.Nedir bu unique rank?Yani uniquelerin nerelerde saat kaçlarda çıkacağını bile pek bilmiyorum.Bi wizard açtım charın set falan hazır.Unique charı yapıcam ne yapmalıyım vs. yardımcı olursanız sevinirim acil. :)

Yani kısacası unique hakkında pek bilgim yok ama öğrenip unique kovalamak istiyorum iyi olmak istiyorum unique hakkında..

----------

Yardım.Bu konu hakkında bilgi verebilecek kimse yok mu? :)

Unique Rank ; Hangi unique'yi kimin kestiğini panel'e yansıtan bir programdır.

Geri