• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üniversite Harç Parası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dooo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2013
Puanı
9
Arkadaşlar üni de 2. öğretimim sınıfta %10 a giren en iyi notlu öğrenciye harçta indirim yapılıyormuş 385 yerine 100 mü ne ödüyormuşuz. Bunu Yatırırken bankada öğrenebilirmiyiz ?

aynen var öyle bişey bölüm müdürünü ara detaylı bilgiyi verir sana

Şu an 2. öğretim olsaydım 3 bin tl harç ödüyordum iyi ki 1. öğretimim :D

Okulu aradım sekreter artistlik yaptı ukala ukala konuştu aramam fazlasını öderim yine aramam :D

----------

%10 luk kısıma girmişim arkadaşlar şimdi öğrendim sağolun :D

70 kişidenn ilk 5 e giriyorum lanet olsun .ss sınıfta toplama çıkarma yapamayan var o derece askjdfkasjflkasjksag

İkinci öğretimde sınıfın dönemlik başarı ortalamasında %10luk dereceye girenler birinci öğretimlerin harcını ödüyorlar. Birinci öğretimdekiler harç ödemediğinden %10luk dilime girenlerde harç ödemezler. :)

----------

Bu arada en fazla harcı bildiğim kadarıyla mühendislik öğrencileri ödüyo :) mesela benim gibi dönemlik 764,5 lira :D

İkinci öğretimde sınıfın dönemlik başarı ortalamasında %10luk dereceye girenler birinci öğretimlerin harcını ödüyorlar. Birinci öğretimdekiler harç ödemediğinden %10luk dilime girenlerde harç ödemezler. :)

----------

Bu arada en fazla harcı bildiğim kadarıyla mühendislik öğrencileri ödüyo :) mesela benim gibi dönemlik 764,5 lira :D

ben 2 yıllıgım :D 98 tl ödicekmişim %10 a girdiğim için aslında okumasamda olur :D

Okulu aradım sekreter artistlik yaptı ukala ukala konuştu aramam fazlasını öderim yine aramam :D

----------

%10 luk kısıma girmişim arkadaşlar şimdi öğrendim sağolun :D

70 kişidenn ilk 5 e giriyorum lanet olsun .ss sınıfta toplama çıkarma yapamayan var o derece askjdfkasjflkasjksag

Onlar bizdede vardı. Muhasebe dersinde hoca gömdü bizi :)

Onlar bizdede vardı. Muhasebe dersinde hoca gömdü bizi :)

Böyleleriyle okumak kokuyor insana bütün üniversiteye hazırlanan arkadaşlarıma tekrar söylüyorum kötü kötü bölümler okumayın tekrar deneyın 5 kere deneyin ama okumayın

Benim de eğitim fakültesi 1 dönemlik 514 lira en iyisi sabahın köründe kalkacağıma 514 lira veririm uyurum bıktım 12 senedir erken kalkmaktan 2. öğretim en iyisi bence üniversiteyi düşünen arkadaşlara tavsiyem.

Bizim üniversitede normal harç ücreti ne ise onu ödüyoduk daha sonra fazlasını geri sana ödüyorlar banka yolu ile.

Benim de eğitim fakültesi 1 dönemlik 514 lira en iyisi sabahın köründe kalkacağıma 514 lira veririm uyurum bıktım 12 senedir erken kalkmaktan 2. öğretim en iyisi bence üniversiteyi düşünen arkadaşlara tavsiyem.

Kesinlikle 2 . öğretim harika okula 5 de gidiyoz max 7-8 igibi dönüyoz :D

birinci öğretimler harç ödemiyor artık dostum ikinci öğretimde ol %10 luk dilime gir gno da bedavadan okursun ;) diplomada birinci ikinci öğretim farkı yok zaten şahsen ben ikinci öğretim bitirdim üniversiteyi 4 yıldır birinci öğretimlerden soruları alıp giriyorduk sınavlara çok rahat geçti akşamları derse git akşamları sınavlara gir çooook rahattı :) tabi %10 luk dilime girince o rahatlığı bedavadan yaşıyorsun

2inci öğretimi öven arkadaşlara bakmayın siz sabah 7de kalkıp 10da eve döndüğümü bilirim :D gün size kalıyor cogunluk

Bizim universitede derslerden bazıları maksimum 1 saat sürüyor ve bütün gün evdeyim :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

birinci öğretimler harç ödemiyor artık dostum ikinci öğretimde ol %10 luk dilime gir gno da bedavadan okursun ;) diplomada birinci ikinci öğretim farkı yok zaten şahsen ben ikinci öğretim bitirdim üniversiteyi 4 yıldır birinci öğretimlerden soruları alıp giriyorduk sınavlara çok rahat geçti akşamları derse git akşamları sınavlara gir çooook rahattı :) tabi %10 luk dilime girince o rahatlığı bedavadan yaşıyorsun

Hocam sanki 2/3 ünü veriyorlar ya öyle biliyorum ben.

Bizim universitede derslerden bazıları maksimum 1 saat sürüyor ve bütün gün evdeyim :)

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Ailenle mi kalıyorsun reyis böyle bahtsızlık olamaz :D

Geri