• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üniversite kayıtları

Ben 9.eylül de son yılımı bitirebilmek için son ders kaydıma gidicem açıkçası şimdiye kadar kolaydı üniversite en güzeli bu yıl olacak diye düşünüyorum yeni başlayan arkadaşlara başarılar dilerim bu süreç içinde biraz daha sosyalleşip para harcayıp, eğlenip ,BİLGİSAYAR'dan biraz uzaklaşabilirler işallah.

Ben 9.eylül de son yılımı bitirebilmek için son ders kaydıma gidicem açıkçası şimdiye kadar kolaydı üniversite en güzeli bu yıl olacak diye düşünüyorum yeni başlayan arkadaşlara başarılar dilerim bu süreç içinde biraz daha sosyalleşip para harcayıp, eğlenip ,BİLGİSAYAR'dan biraz uzaklaşabilirler işallah.

Oh tabi olmayan parayı harcamak gibisi yok :D

bir buçok saat sonra sakarya yolcusu kalmasın :D

okula ilk girdiğinizde kendi kendinize söyleyeceğiniz laf okul hayatınızı belirleyecektir :D

3 yıl önce; "dağın başında okul, 1 km ileride maltepe cezaevi ?! baba dön dön 3. kez denemek istiyorum :D"

şuan üniversite ile aram hiç ama hiç iyi değil :D

Hedef Dokuz Eylül Üniversitesi - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği. :)

Geri