• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üniversite ve Tercihler

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Arkadaşlar seneye sınava girecek olmama rağmen hala ne yapmam nereye gitmem gerektiğini bilmiyorum.Aklımda 2 seçenek var ve ikisini de kazanabilirim tıp ve uzun yol kaptanlığı ama gerçekten ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Bir fikir alışverişinde bulunsak?

Benim 6. sınıftan beri hayalim; Yazılım Mühendisliği

Ama gel gör ki Türkiye'nin dandik eğitim sisteminde bu bölüme hiç değer verilmiyor. Topu topu 2 Devlet Üniversitesinde vardı geçen sene.

Sana önerim kesinlikle hayallerini kovala. Senin hayalinde ki bölüm 350 puan fakat sen 500 puan almışsın. Puanım boşa gitmesin başka bölüm yazayım mantığıyla hareket etme kesinlikle. Benim bir çok arkadaşım bu mantıkla başka bölümünlere gittiler ve bu bölümler ilgilerini çekmediğinden dolayı çok zorlanıyorlar. :ent

Henüz bir hayalin yoksa rehber hocayla konuş. İyi bir hocaysa sana kesinlikle çok büyük yardımı dokunur. :ent

Son düzenleme:
Senin hayatının nasıl şekillendırmek ıstedıgıne bağlı uzakyol kaptanı olacaksan eğer ailenden ve arkadaşlarından uzun süre uzak kalacaksın bi gidicen aylarca gelmicen bende gemi makine okuyorum bizim hayatımız denizde geçicek

Ben olsam Tıp' a giderdim. Denizde hayat çok zor duyduklarım gaylar uyuşturucu her ayak varmış gemilerde :D

o kötü ayaklar tabı kötü gemilerdedir iyi gemilerde öyle şeyler bulamazsın.

Şöyle düşürsürsek tıptada çok iyi para var gemicilikte daha çok para var ama 2-3 bin tl fark için hayatını insan gibi yaşamak var akşam evindesın ailenlesin .

Son düzenleme:
Denizler iyidirde bu aralar dünya karışık desem ki arzularını kovala duymak istediğinde budur az çok.Geliceğe yönelik plan yapılamayacak bir hava var dünyada.Bana kalırsa Tıp konusunda kendini eğitmen umarım başarılı olursun.

Ben tıp okuyorum 1.sınıftayım şuan, gerçekten tıbbiyeyi seviyorsan seç derim yoksa katlanamazsın :)

Geri