• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üniversite Yerleştirme Sonuçları açıkalndı

herkese ilerideki mesleğe ilk adımında başarılar diliyorum :D

mühendislikte kız arayan arkadaşlar için genel adres ; iletişim fakültesidir :D sakın yan binada olan (genelde bütün müh öyledir) iibf'ye kanıp da oraya gitmeyin :D

Üniversitede kız arıyorsanız 1,Pazarlama 2,yapı denetim 3,edebiyat 4,güzel sanatlar seçmelisiniz arkadaş edinme oranı buna bağlı kalmamakta kantinde iyi görünüp iyi vakit geçirerek dahada arttırıla bilir gezmek ve sohbetten çekinmemelisiniz. HEP İŞE YARAR

Yapı denetime giderseniz tembelliğiniz sizi küçük düşürecektir
edebiyat saçlarınızı beyazlatır
gerisinde sıkıntı yaşamayacaksınız.

ticaret meslekten çıkıp bölümümün 4 yıllığını kazamıştım ilk girişte nasılda sevinmiştim...:shm: 3 yıl geçti aradan şimdi bu sene bitecek hayırlısıyla size de bu duyguyu yaşamayı tavsiye ederim ;)

yandık gelecek nesil tamamen yanlış bir fen bilgisi hocanın öğrettiği bilgilerle karşımıza geliyor :( olm sen çocukları döversin lan yazık onlara gider silkroad felan öğretirsin :D

bende kendımı hayal edemiyorum takım elbiseli cetvelli :D

Geri