• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üniversiteli kardeşlerim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yondaime
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yondaime

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Eyl 2011
Puanı
12
Evet beyler ben 2 yıllık MYO okuyorum paralı askerlik muhabbetini bilen varsa anlatabilir mi 2 yıl açıktan okuyunca yapabiliyor muyuz direk bi de mesela 2 yıllık işletme okudum iki diplomam mı olmuş oluyor?

Evet beyler ben 2 yıllık MYO okuyorum paralı askerlik muhabbetini bilen varsa anlatabilir mi 2 yıl açıktan okuyunca yapabiliyor muyuz direk bi de mesela 2 yıllık işletme okudum iki diplomam mı olmuş oluyor?
[MENTION=41619]para[/MENTION]lı askerlik ile 2 diploma farklı sanırım 2diploma ile askerlik 5 aya düşüyor bende öyle düşünüyorum 2 yıl okuyorum 2 yılda açıktan okucam 2 yılda eğer tecil ettirebiliyorsam ettircem 5 ay askerlık yapıcam :D

edit...

Son düzenleme:
2yıl normal myo veya her neyse okuyup daha sonra açıktan 4 e tamamlayınca askerlik kısa döneme düşmüyor.

insanları yanlış bilgilendirmeye ne kadar meraklısınız.

hangi okulun hangi myo mezun olursan ol açıköğretimde yada uzaktan eğitim ile fakulte mezunu seviyesine yükselirsen askerliğini kısa dönem olarak yaparsın.

yada direk açıköğretim ile 4 yıl bitir yine kısa dönem yaparsın.

Geri