• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üniye gidiş. . .

yine aynı sorun; bazı fakülteler ders yapmayacak, bazıları (mühendislik özellikle) ders yapacak sonra vay efendim ders vardı yoktu derken; pazartesi saat 11.30 da tüm fakülteler boşalacak. Klasik yok yazıldık mı vs olacak ki genelde siliniyor :D kısacası yarın sbh 10:30 gibi okula gider eski tayfayı görüp, az konuşur daha sonra tekrar maltepeye inerim gibi :D okul genelde 1 hafta sonra açılıyor benim için :D

Sakaryada hiç tanıdığımda yok sıfırdan nasıl arkadaş yapıcam ben şimdi ya :cry:

benden sana tavsiye, direk arkadaş ortamı kurmaya çalışma, hele ilk 1 hafta en fırlamalar ortaya çıkacak, ondan faydalanmak isteyen çıkarcılar da onun yanında olacak. İşte bu sırada dışarı kalan kişilerle arkadaşlık kur derim, genelde onlar iyi olanlar, gidenler ise çıkarcı oluyor. Ben 3 sene de bunu öğrendim :D

kastamonu'da yurt arkadaslarımla pes turnuvası yapıyoruz :D

Ben hala ders seçimini yapamadım kocaeli üniversitesinin mükemmel öbs sistemi olduğu için mecbur pazartesi okuldan yapıcam :rc:

olm net yavaştır la ? :D bize yetmez o :D

BUJertbCAAAB4-h.png:large

indimrem de var :D

Geri