• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Unreked hesap elemantel lux ve daha fazlası 180 tl son fiyattir çöpe atarım daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aktiflik
K.Tarihi
30 Mar 2017
Puanı
0
daha yeni üyelik hiç maç atılmadı ad rünleri neredeyse tamam ama ap rünleri eksik rp cektim şimdide oyunu bırakma kararı aldım bu yüzden satıyorum pazarlık yok son fiyat o en kötü durur yani https://www.facebook.com/cksnsvac buradan iletişim kurabilirsiniz BAŞLIGA YANLIŞ YAZMIŞIM daha yeni farkettim fiyat (140tl) dir. elemantel lux u actım sagda gördügünüz kostümler acilmiş olanlardır leesin kog'maw elis jinx mundo voliber şuan hali hazırda açılmayı bekliyor 1388 truncu öz var alacak kişi girer seçim yapar istediklerini açar şimdiden alacak arkadaşa hayırlı olsun fiyat gayet uygundur tek başına lux 64 tl dir isteyen oyundan bakabilir digerleride 975 lik cogu üyelikde 30 oldu istesem rahat gold 5 falan yaparım 2 hesap sattım bu siteden ama inanın vaktim yok çalıştıgım için işten gelince aram oynuyorum vakit geçirmek amacı ile bu yüzden ilk 10 macı bile atmadım daha dogrusu dereceli hiç atmadım bu üyeligimden jinx 1520 istiyor mundo ve lee hariç digerleri 675 istiyor mundo 450 lee sin 220 istiyor bide oynarken kutu attı :) 1 anahtar eksik

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri