• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Uprising Empires

kubilay15

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 May 2009
Puanı
0
main_logo.png
Daha yeni başladım oyuna 2 gün falan oldu. Oyun çok güzel. Türk, Moğol, Bizans ve Avrupa ırkı var. Ben Türk seçtim hemen. Bu oyunda alliance diye bir sistem var. Gelin oynayalım. Oyunun Türkçe'si daha yok. Oyunda çok yeni. Betada. Herkes düşük seviye daha. Bir alliancem Ottomans diye. Çözemediğiniz bir yer olursa yardım edebilirim. Birkaç SS gösteriyim:
m_screenshot_1.jpg

m_screenshot_2.jpg

m_screenshot_3.jpg

Söyleyeceklerim bu kadar. Kayıt sitesini vereceğim ama isterseniz Facebook ile de kayıt olabilirsiniz. Allianceme katılmanız dileğiyle :D

Site:Uprising Empires - Free Browser Game
Kayıt Yeri:Uprising Empires - Free Browser Game - Free Registration

----------

Videolu başlangıç konusu hazırlayacağım...

age II

Türkçe sayfalarda bu oyunla ilgili bulabildiğim tek yer burası :))

Türkçe bir forumu var mı acaba bu oyunun?

Ya da kişilerin yardımlaştığı yerler?

bende yeni başladım ama oyun güzel .d (Türkçe forumu yok sanırsam)

Geri