• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

UPS Kargoyu Kullanan Oldu Mu?

Gedikoglu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Şub 2012
Puanı
35
Kargo takip numarasını giriyorum ürün bulunamadı diyor.Yoksa bu kargo şirketinde geç mi giriliyor.

----------

Acil beyler hiç mi kullanan olmadı.

ben kullandım bir sorun olmadı vatanbilgisayardan ürün sipariş etmiştim ups kargo ile yollamışlardı

Kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var sorun olmadı deniyordu biraz getirirken gecikme oluyormuş ama onun dışında sorun olmadı diyorlardı ama ben kullanmadığım için kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

Bugün 5 gibi verildi.Şimdi tıklıyorum yok diyor böyle bir takip no.Acaba yarın düzelir mi?
Kargonoyuda site verdi.

Bende vatanbilgisayardan sipariş verirken kullanmıştım UPS kargo.
Sorun olmamıştı bendede.

bi sorun çıkmaz merak etme güvenilir kargo şirketidir orası

Bende de aynısı oldu fakat mng kargoda yaşandı bu olay. Kargo no bulunamadı diye ama 2 gün sonra geldi. Endişelenme, genelde 2 iş günü içinde geliyor

Simdi giriyorum soyle diyor " Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere
beklemektedir." ama aldigim sitede urun kargoya verildi diyor.Acaba ups sitesine gecikmeli mi geliyor.

----------

Ayrica pazartesi elimde olur demi.

----------

içi Gönderi Takibi
Sonucu Yazdır
Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere
beklemektedir.
Teslimat ve Paket Bilgileri
Takip No : ---------
Paket Adedi :
Gönderi Bilgileri
Alıcı Firma Adı : Mi**** KE********