• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Usb 3.1 Çevirici

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan P42S
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

P42S

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Şub 2016
Puanı
28
Merhaba arkadaşlar,
3 gün önce internetten usb 3.1 flash bellek aldım fakat 3.1'lerin giriş soketleri farklıymış bilmeden aldım, benim pc'de 3.1 girişi yok.
3.1'i 2.0'a çevirici bildiğiniz bir aparat var mı?

Abi bu 3.0'ı 3.1'e çeviriyor. Bana tam tersi lazım

Ya aslında verdiğim linkteki hem ürün başlığı hem açıklamasında yazan şeyler senin istediğin ve söylediğin olayı gerçekleştiriyor ama koydukları görsel ise tam tersini gösteriyor ben de tam anlamadım.

Orda alttaki açıklamada aynen şöyle yazıyor "Mevcut Type C USB 3.1 portunu USB 3.0 / USB 2.0 portuna çevirir"

Siteden mesaj atıp bi sormak gerek.

Ya aslında verdiğim linkteki hem ürün başlığı hem açıklamasında yazan şeyler senin istediğin ve söylediğin olayı gerçekleştiriyor ama koydukları görsel ise tam tersini gösteriyor ben de tam anlamadım.

Orda alttaki açıklamada aynen şöyle yazıyor "Mevcut Type C USB 3.1 portunu USB 3.0 / USB 2.0 portuna çevirir"

Siteden mesaj atıp bi sormak gerek.

hepsiburada da satıcıya mesaj gönderemiyoruz herhalde yada ben bulamadım mesaj kısmını. biraz daha araştırayım bakalım bulamazsam iade edip 3.0 alayım.

hepsiburada da satıcıya mesaj gönderemiyoruz herhalde yada ben bulamadım mesaj kısmını. biraz daha araştırayım bakalım bulamazsam iade edip 3.0 alayım.

Ordan sitenin kendisine iletişim bölümünden mesaj atarsan onlar gerekli bilgiyi alıp sana iletir.

Merhaba arkadaşlar,
3 gün önce internetten usb 3.1 flash bellek aldım fakat 3.1'lerin giriş soketleri farklıymış bilmeden aldım, benim pc'de 3.1 girişi yok.
3.1'i 2.0'a çevirici bildiğiniz bir aparat var mı?
Çevirici olsa da 3.1'in hızını alamazsın 2.0da

Geri