• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Usb Disk yazma koruması

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 34GS1905
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34GS1905

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Mar 2013
Puanı
5
Merhaba arkadaşlar

Sandisk 16gb bir usb'im var daha dün kullandım fakat şuan

kendi kendine yazma koruması olmuş - ne içini elleyebiliyorum ne de biçimlendirebiliyorum

teknosadan almıştım faturamı kaybettiğim için oraya götürsem de bir işe yaramayacak

çözmenin herhangi bir yolunu bilen var mı

combofix ile tarattım -

şimdi nod32 ile sadece usb taratıcam .

tüh ya nasıl bir sistemdir bu

ümit reisin başına gelmiştir kesin bu olay o bilir :D

----------

nod32 Brontok.Y solucan buldu usb içinde fakat silemiyor :S

Usb belleğin üstünde düğme gibi bi sey varsa ordan açıp kapanabiliyo yeni flashlarda varmi bilmiyorum ama benimkinde var

Ne yap et faturayı bul garantiye yolla, düzeltir yollarlar veya düzelmezse yenisini yollarlar.

32GB Usb 3.0 Corsair diskimde benzer sorun oluşmuştu. Kilitlenme değildi ancak diskin ne içine giriliyordu, ne birşey atılabiliyordu ne de biçimlendirilebiliyordu. Birkaç programla fabrika formatı atmayı denedim ama kısmen başarılı olsada sonradan yine sorun çıkardı, aldığım yere geri gönderdim ellerinde aynı ürün olmadığı için ücretini geri iade etmişlerdi.

Ne yap et faturayı bul garantiye yolla, düzeltir yollarlar veya düzelmezse yenisini yollarlar.

32GB Usb 3.0 Corsair diskimde benzer sorun oluşmuştu. Kilitlenme değildi ancak diskin ne içine giriliyordu, ne birşey atılabiliyordu ne de biçimlendirilebiliyordu. Birkaç programla fabrika formatı atmayı denedim ama kısmen başarılı olsada sonradan yine sorun çıkardı, aldığım yere geri gönderdim ellerinde aynı ürün olmadığı için ücretini geri iade etmişlerdi.
fatura yok işte yav .

vallaha çok kötü oldu

diskin yazmaya karşı koruması pcden kaynaklıysa tw verirsen düzeltirim 30 saniyemi alır

Geri