• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Usta Birliğim

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Merhaba Arkadaşlar İzmir Gazi Emir Ulaştırma Personel Okulu Eğitim Merkezi Askerlik Yapıyorum ve 3 Ocakta Dagıtım olacak İşe Usta Birliğim ( 2.inci Zh Tug İstanbul Kartal Maltepe ) Askerlik İle Sormak İstediğiniz Sorular Varsa Burdan Sorun 3 Ocakta Evden Sorulara Cvp Veririm Tüm Maxigame.org Ailesine Kolay Gelsin :)

Allah sabır versin kardeşim tezkere konunu açtığın günü görmeyi nasip etsin.

Hoşgelmişsin, iyi olduğunu hissetiriyorsun, umarım ki böyle devam edebilir. Adına sevindim. Daha hayırlı günlere inşallah.

Keriiiiiiiim :) nasılsın kardeşim iyisinidr inşallah uzaklarda seni unuttuk sanma :)
eyw kardeşim bende sizleri unutmadım aklımdasız hepiniz çok şükür iyim son çarşıdayım kismetse 3ocakta akşam 8 de evimdeyim kismetse :)

----------

Kardesim aradigini gormedim sonra aradim,ulasamadim icim ciz etti nasil kizdim kendime bilsen..

önemli degil kardeşim sesini duymak için aradım 3 ocakta tekrar arıyacam alim :)

----------

Hoşgelmişsin, iyi olduğunu hissetiriyorsun, umarım ki böyle devam edebilir. Adına sevindim. Daha hayırlı günlere inşallah.

barışım çok şükür iyim iyi olmaya çalışıyoruz sende umarım iyisindir :)

----------

Hoşgeldin inşllah oda biter. :)

hoşbulduk kardeşim inş biter :)

[MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION] [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] Konuya Bak Müzeye Kaldırın :D

- - - Güncellendi - - -

5 sene olacak way anam way :D

:D Ocak 20-25 arası yer belli olacak inş Şubatın ilk hafta 1. tertip olarak gideceğim. Okuduklarıma göre, Nizamiyeden girerken kayıt daha sonra aşı daha sonra giysi dağıtımı yapılıyormuş. Sonra akşam iştiması fln

:D Ocak 20-25 arası yer belli olacak inş Şubatın ilk hafta 1. tertip olarak gideceğim. Okuduklarıma göre, Nizamiyeden girerken kayıt daha sonra aşı daha sonra giysi dağıtımı yapılıyormuş. Sonra akşam iştiması fln
Aynen öyle nizamiyede askercell al dicekler alma 75 TL boşa verme

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri