• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üyeliksiz Sbot Satın Alma Ve Üye Olma

-Comandante

Supremacy
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
7 Kas 2009
Puanı
128
%C3%BCyeliksiz-sbot-sat%C4%B1n-alma-600x436.png

Üyeliksiz sbot satın alma rehberi.Bot cave sitesinde üyeliğiniz yokmu hiç sorun değil genede Sbot’a sahip olabilirsiniz.Piyasadaki neredeyse tüm sbot satan veya süre uzatan siteler sizin siteye üye olmamanızı bahane ederek çok yüksek ücretlerle size sbot hesabı satmaya çalışır.Biz bu rehberi takip ederek içerisinde 28 gün yüklü bir sbot accountuna sahip olacağız ve bunun maliyeti 13 tl olacak.Çok şaşırdınız değil mi?O zaman buyrun rehberimizi okumaya
icon_smile.gif

Öncelikle bu iş için bir paypal yada CashU hesabınız olmak zorunda ben paypal ile satın aldım ve resimli anlatım paypal üzerinden olacaktır.
Sbotun orjinal sitesine yani http://www.bot-cave.net/main/ ‘e tarayıcınızla giriş yapın.Daha sonra üst menüde bulunan “Get Sbot” bölümüne tıklayalım

Daha sonra karşınıza gelen sbot kullanım sözleşmesini “accept” butonuna tıklayarak onaylayın.

Bu aşamada ödemeyi nasıl yapıcaksak o ödeme şeklini seçiyoruz ben paypal ile ödeyeceğim için paypalı seçtim.

Seçtiğiniz ödeme metodunun sayfası açılacaktır bu sayfaya giriş yapın ve en alttaki ödemeyi onayladığınızı belirten devam butonuna tıklayın.

Karşınıza çıkan üyelik sözleşmesini onaylayın.

Şimdiki aşama Bot cave sitesine üye olmakta.Aşşağıda örnek bir doldurma yapılmıştır.

Şifre seçerken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır.

- Türkçe karakter kullanmayın (Türkçe karakterler : ı , ş , ç , ğ , ü , ö )
- Tire, alt tire , ünlem, soru işareti vb karakterleri kullanmayın.
- Şifrenizde hem harf hem rakam kullanın ve şifrenizin en az 8 karakter uzunluğunda olmasına dikkat edin.
-Şifrenizin ilk harfinin büyük olması gerekmektedir buna dikkat edin.
- Site kullanıcı adınız (Username) en az 3 en fazla 20 karakterden oluşabilir.
- Bot Kullanıcı adınız (Botusername) En az 8 en fazla 16 karakterden oluşabilir.
- Son olarak Username Siteye giriş yapmak için kullanılır Botusername bota giriş yapmak için kullanılır. Şifre ise ortaktır aynı şifre ile hem bota hemde siteye giriş yapabilirsiniz.

Üyelik işlemimiz tamamlandıktan sonra bir bilgilendirme kutusu çıkıcak.Bu bilgilendirmeyi gördükten sonra üye olurken kullandığınız maili kontrol edin.

Mailinize girdiğinizde hem ödeme yaptığınız mail hemde üye olduğunuzu belirten bir mail ile karşılaşacaksınız.

Dear SilkroadPlay,
your registration and your payment are now complete. Thank you for purchasing SBot!
Your account has been created and 30 days of bot time have just been added.
Forum username: SilkroadPlay
Bot username: SilkroadPlaySbot
Date of activation: Wed Oct 31 0:48:12 CET 2012
Happy botting,
Botcave Software Development
Bot-Cave.net

Tebrikler artık içerisinde 30 gün süre yüklü ve 2 farklı ip den ip başına 15 karakter açabileceğiniz bir Sbot’unuz oldu.

SBot ve Satın Almak için: https://www.maxigamerz.com/k/390-sbot-sure-uzatma-e-pin.html

Peki birşey sorucam bu şekilde üyeliği aldık ama 30 gün sonra üyeliği hala kullanmaya devam edebiliyormuyuz ?

ok ucuzmuş 13 lira alıcağım teşekkür ederim ücretsiz botla o kadar uğraştık :D

----------

adamsın adam hemen deniyeceğim

----------

bide bota ortak olsan :D kişi başı 6 liraya mı düşücek

sbot da 15 karakter limiti kaldırıldı. ve özel karakterler kullanarak sbot hesabınızda sağlam şifre oluşturabilirsiniz.

eyvallah, resimleri yenileyebilirmisin

----------

bu arada bu hala geçerlimi 17.07.2013

Geri