• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Uyku Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Valar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Valar

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ağu 2016
Puanı
4
Arkadaşlar neredeyse bir haftadır sabahın 7 8 9 unda uyuyup akşam 6 7 gibi uyanıyorum bir tavsiye verir misiniz düzenimi nasıl düzelteceğim konusunda?

Sabahın 7-8-9 unda uyuyacağın bir gün kendini tut akaşama kadar uyuma, akşam olunca yorgunluktan mışıl mışıl uyursun :)

Önceden uyguluyodum onu geçen denedim dayanamadım bugün dayanırım belki :)

sorun değil bu, alışkanlık. sabah uyusan dahi uykunu alana kadar uyuyacağına alarm kurup öğlen 12 de kalk uyku zamanından kıstıkça geceleri daha erken uykun gelir.

Sabahın 7-8-9 unda uyuyacağın bir gün kendini tut akaşama kadar uyuma, akşam olunca yorgunluktan mışıl mışıl uyursun :)
Ben de konuyu açan arkadaş gibi yaşayıp normal düzene dönmem gerektiğinde bunu uygulayıp bir günde değiştiriyorum düzeni ama o gün tam anlamıyla çöp oluyor :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de konuyu açan arkadaş gibi yaşayıp normal düzene dönmem gerektiğinde bunu uygulayıp bir günde değiştiriyorum düzeni ama o gün tam anlamıyla çöp oluyor :)

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lal gibi oluyor insan :)

Uzun süre yatmak vücudu sersemleştirir, bir yakınımdan biliyorum kendisi malulen emekli günün %80 i uyuyarak geçiyor
vücut tembelleştiği için hamlaşıyor ve sıkıldıkça uykusu geliyor
Belli bir süre sonra aksine daha az uykuyla daha çok uzun süre ayakta kalabilirsin.
Arkadaşların dediği gibi bir kaç gün erken kaldırıp kendini hafif yorucu şeyler yaparsan erkenden uyuyup tekrar erken kaldıracaksın
Bir hafta sonra vücudun zinde olarak kalkacaktır. Gece uykusuyla gündüz uykusunun yeri bir değil.

Geri