• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Uyurken kendinizi kameraya çekmek

Soulabsorberr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2014
Puanı
20
Birçok yerde baktım ama bu konu hakkında pek bir başlık açan olmamış. Uyurken kendinizi kameraya çekip izlerseniz çok acayip şeylerin olduğunu göreceksiniz.Yalnız dikkatli olun o şeyleri gördükten sonra en az 1 hafta uyumama sorunu yaşayabilirsiniz. Bende bu durumu Serdar Gökalp ( Best FM radyo sunucusu) in bir programında dinlemiştim.Yapmaya cesaretim olmadı açıkçası.Bu durumu yaşayan ya da yakınlarından böyle birşey yapmış olan var mı?

Benim uzun zamandır şöyle bir düşüncem var.Yani en kısa sürede programlarını bulup yapacağım.
Düşüncem; Bendeki webcam'i gece kamerası olarak kullanacağım.Bakalım bendeki ne gibi halleri göreceğim.Veya uyurken ki hal veya hareketlerim nasıl,öğrenmiş olacağım. :)

Benim uzun zamandır şöyle bir düşüncem var.Yani en kısa sürede programlarını bulup yapacağım.
Düşüncem; Bendeki webcam'i gece kamerası olarak kullanacağım.Bakalım bendeki ne gibi halleri göreceğim.Veya uyurken ki hal veya hareketlerim nasıl,öğrenmiş olacağım. :)

Normal kamerayı sensörlü yapan programlar varmış laptop kamerasını o şekilde yapıp çekebilirsiniz.

Abim beni çok yorgunken horlamamı video'ya çekmişti. Halen duruyor videosu kendimi görüyorum da çok şaşırtıcı. Ama öyle bi etki falan yaratmadı doğrusu :rbk:

Abim beni çok yorgunken horlamamı video'ya çekmişti. Halen duruyor videosu kendimi görüyorum da çok şaşırtıcı. Ama öyle bi etki falan yaratmadı doğrusu :rbk:

Bir gecede kesin olacak diye birşey yok,ancak uyumaya başladığın andan sabaha kadar kaydedersen en azından yatakta sağa sola dönmeler seni rahatsız edecektir.Ne olmuş ta böyle hareketler yapmışım diyeceksin.

Bir gecede kesin olacak diye birşey yok,ancak uyumaya başladığın andan sabaha kadar kaydedersen en azından yatakta sağa sola dönmeler seni rahatsız edecektir.Ne olmuş ta böyle hareketler yapmışım diyeceksin.

Rüyalanıyo insan biladerim, bütün şeyler beyninde sıkışmış halde uyuyosun. Önceki yaşadıklarından tut şu zaman kadar neler olmuşsa saniye saniye beyninde yankılanıyo ister istemez o hareketler oluyo, korkutucu gibi görünebilir ama insanlık hali yapcak bişe yok :-[

Sağa sola dönmeyi geçtim paranormal activity gibi ayağa kalkıp dikilirseniz ne olacak sonra uyuyun bakalım bütün sene uyuyabilecek misiniz ? :D Fanteziye gerek yok hiç :D

Geri