• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Uyuyarak İngilizce Öğrenmek?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
http://www.uyurkeningilizce.com/kullanici-yorumlari.php

arkadaşlar ne kadar doğrudur farklı setler vamrış sanırsam ufak bir araştırma yaptım bu setleri geceleri kulaklık sayesinde dinleyerek ingilizce öğreniyormuşuz bilgisi olan varmı bu konu hakkında? ( 85-400 tl arasında değişiyor fiyatları diye biliyorum alıp denemek istiyorum fakat malum çok pahalı bilgisi olan varsa gerçekten işe yarıyorsa paraya kıyıp alacam ) :shm:

Sitede ki yorumlara baktımda arkadaş biride büyük küçük harfe dikkat etmesin bea feyk bu feyk. :D

dil okullarına gidenler boşamı para veriyorlar o kadar böyle bir şey olmaz kardeşim

Pek sanmıyorum ama doğruysa bile bir nevi hipnoz sanırım bilinçaltına ingilizceyle birlikte başka düşüncelerde eklemek mümkün olur, ben böyle birşey denemem :D

Yalan Dünyada Beyazın annesi uyurken yanlışlıkla italyanca kanal açılı kalınca italyanca öğrenmişti,o geldi aklıma :D

Böyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum. Ben şuan İngilizce kursuna gidiyorum gittiğim kursta bir abim var yaklaşık 3 ay gibi kısa bir süre zarfına 5000-6000Tl veriyor + bu kursa geliyor yani İngilizce öğrenmek o kadar kolay değil hele uyuyarak öğrenmek hiç olmaz.

​Her gece yatarken ingilizce müzik dinliyorum kulaklığımla, öğrenecek olsam ben öğrenirdim. :D

Olur.Hazır yatmışken çincede öğreniriz araya arapça da sıkıştırdıkmı yarında diğer diller

Baba boş verin ingilizceyi uzanın yatağa, sağlam kulaklığınız var ise takın kulağınıza, kapatın gözünüzü, ışığı da kapatın iDoser etkisini görün ^_^

Böyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum. Ben şuan İngilizce kursuna gidiyorum gittiğim kursta bir abim var yaklaşık 3 ay gibi kısa bir süre zarfına 5000-6000Tl veriyor + bu kursa geliyor yani İngilizce öğrenmek o kadar kolay değil hele uyuyarak öğrenmek hiç olmaz.
Zaten yatarak ingilizce öğrenmek sadece Türklere özel. :D

Geri