• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üzerinde çalıştığım android oyunum...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FEFRT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FEFRT

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ağu 2009
Puanı
2
İkinci android oyunum Point Ball. Arkadaşlar oyun çok sade ve basit kaldığı için sizlerden öneri ve görüş bekliyorum. Oyunun içeriğinden kısaca bahsedeyim. Sağ tarafta ki delik aşağı inip yukarı çıkıyor topu deliğe direk fırlatıp vurursanız bir puan alıyorsunuz eğer topu aşağı yada yukarıda ki duvarlardan birine sektirip deliği vurursanız 5 puan alıyorsunuz. Topu bir aşağı bir yukarı sektirip deliği vurursanız 10 puan alıyorsunuz. Top kaç defa aşağıda ki veya yukarıda ki duvara çarparsa alıcağınız puan 5 artıyor tabii ki sonun da deliğe girmesi gerekiyor. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

----------

Resim ekliyecektim en az 10 mesaj gerekiyormuş ne yapıcağımı şaşırdım :)

Geri